Porwano ją w dzieciństwie i przez 18 lat żyła w niewoli. Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda…

ŻYCIE POLECANE
callista006
0
162

Jaycee została porwana w 1991 roku, kiedy miała 11 lat. Wczesnym rankiem szła na autobus do szkoły, kiedy nagle z przejeżdżającego obok samochodu wyskoczył mężczyzna z paralizatorem, obezwładnił dziewczynkę i zaciągnął ją do auta. Był to Phillip Garrido – tyran, który miał katować Jaycee przez następne 18 lat…

1

Po latach jej bliscy nie wiedzieli, jak może wyglądać kobieta, którą stała się Jaycee, jeżeli jeszcze żyła. Portret po prawej to przypuszczenia artysty.

Wieść o porwaniu Jaycee Lee Dugard szybko rozeszła się po całej Kalifornii, a zaraz potem usłyszał o niej cały kraj.

1

Tak wyglądała Jaycee przed porwaniem.

Mimo intensywnych poszukiwań, dziewczynkę, a raczej kobietę, na którą wyrosła, odnaleziono dopiero w 2009 roku. Do tego czasu Phillip Garrido wielokrotnie gwałcił Jaycee, skutkiem czego urodziła mu dwójkę dzieci. W gehennie dziewczyny brała udział również żona Phillipa, Nancy.

3

Phillip i Nancy Garrido. Jeszcze przed porwaniem mężczyzna był już oskarżany o nadużywanie narkotyków i dewiacje seksualne.

Małżeństwo uczyniło sobie z Jaycee niewolnicę. Warunki, w których żyła razem z dwójką swoich dzieci były straszne.

3

Okolica, w której przetrzymywani Jaycee była pełna sąsiadów, którzy przez 18 lat nie mieli o niczym pojęcia.

Mieszkała z nimi w drywalce, otwieranej tylko z zewnątrz. Czasami spali w namiocie na podwórku Gerridów.

4

Namiot, który służył Jaycee i jej dzieciom za dom.

Młoda kobieta mimo strasznych warunków i urazów psychicznych i fizycznych, których była ofiarą od kilkunastu lat, starała się stworzyć swoim córkom namiastkę normalności.

6

Huśtawki, które Jaycee sama zrobiła swoim córkom.

5

Tak Jaycee „urządziła” swój „dom”.

Po latach niewoli Garrido zaufał Jaycee i pozwolił jej pokazać się publicznie, a nawet stać się częścią rodzinnego biznesu. Tymczasem Jaycee wysyłała sygnały, które w końcu zaczęły docierać do ludzi. Zastanawiano się, dlaczego Phillip jest tak często widywany z młodą kobietą i małą blond dziewczynką.

W końcu sprawą zainteresowała się policja i szybko ustalono, kim jest tajemnicza kobieta u boku Garridów. Tak Jaycee wygląda teraz:

7

To niesamowite, jak piękną, pozytywnie usposobioną i dobrą jest kobietą, mimo 18 lat życia w strasznej niewoli! Odkąd została wyzwolona, Jaycee mocno angażuje się w uświadamianie ludzi o tym, jak dużym zagrożeniem są porwania i jak bronić przed tym swoje dzieci.

777

W 2011 roku Jaycee wydała książkę pt. „Skradzione życie”, w której opisała swoje doświadczenia.

9

Wtedy też udzieliła Dianie Sawyer niesamowitego wywiadu:

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…

Źródło: Diply.com

 

Facet załamał się, gdy zobaczył co ta piękna dziewczyna zrobiła z OGÓRKIEM!

FILMY
myrmek
og
218

Co można zrobić z ogórkiem? Przynajmniej dwie rzeczy – jedną z nich robi kobieta po lewej, natomiast drugą facet po prawej;)

Źródło: YouTube

Oto to jedno NAJWAŻNIEJSZE pytanie, które pokaże ci, co jest tak NAPRAWDĘ najważniejsze w życiu

ŻYCIE
bsnrk
zr
71

Każdego dnia słyszymy o różnego typu sukcesach: ludzie chwalą się drogimi samochodami, zdjęciami wyszukanych posiłków na Instagramie, domkiem na plaży czy kolejnym pokonanym stopniem na drodze swojej kariery. Media karmią nas takimi historiami dzień po dniu, pokazując nam pieniądze, których jeszcze nie zarobiliśmy i rzeczy, których jeszcze nie kupiliśmy. Dla większości z nas, z różnych powodów, często niezależnych od nas, te cele są zupełnie nieosiągalne. W rezultacie przypominamy trochę osłów goniących za marchewką…

Polecamy: 10 kłamstw, w które wierzyliśmy od zawsze

Jeśli chcesz jednak naprawdę dowiedzieć się, co powinno być dla Ciebie ważne w życiu, musisz zadać sobie to jedno właściwe pytanie:

Gdy będę mieć 100 lat i spojrzę w tył na swoje życie, co sprawi, że stwierdzę „przeżyłem je dobrze”?

Czy będziesz się cieszyć z tego, że zarobiłe(a)ś ileś tam pieniędzy? Czy bardziej z chwil spędzonych z bliskimi ci ludźmi i tego, że byłe(a)ś przy nich, gdy najbardziej cię potrzebowali? Czy może poczujesz się spełniony(a), gdy odwiedzisz wszystkie możliwe zakątki Ziemi?

Polecamy: 20 miejsc na świecie, które trzeba zobaczyć przed śmiercią

Odpowiedzi mogą być różne, a szczera odpowiedź na to pytanie pomoże Ci określić WŁASNĄ definicję sukcesu. Zamiast gonić za podrzucanymi przez innych marchewkami, zjesz sobie własną 😉

Opisz swoje cele, co pomoże ci na dłużej pamiętać o tej właściwej drodze. A może cię zaskoczyć, czego tak naprawdę żałują ludzie na łożu śmierci… Polecamy: 5 rzeczy, których będziesz żałować przed śmiercią (na podstawie wyznań umierających osób)