Problem mam, który poruszył internautów. „Czy robicie makijaż podczas porodu?”

ŻYCIE
callista006
000
259

Poród to dla kobiety wyjątkowe wydarzenie, jedna z najważniejszych chwil w życiu. Mogłoby się wydawać, że w takim momencie panie raczej nie zważają na swój wygląd. Okazuje się jednak, że wielu mamom zależy, aby podczas pierwszego spotkania ze swoim dzieckiem wyglądać pięknie.

Pytanie pojawiło się na forum internetowym Mumsnet. „Czy ktoś miał makijaż podczas porodu?” – zapytałam jedna z użytkowniczek. Pytanie rozpętało niezwykle ciekawą dyskusję.

1

Jedna z kobiet stwierdziła, że jeśli ma się na sobie makijaż, kiedy zaczyna się rodzić, ma się szczęśćie, jednak to mało prawdopodobne, aby nałożyć go na twarz, kiedy poród już trwa. Inna jednak opisała, jak po otrzymaniu znieczulenia czuła się na tyle dobrze, że mogła poprawić sobie to i owo. Wiele pań przyznaje, że rodząc chcą dobrze wyglądać ze względu na swoich mężów. Pewna mama pochwaliła się nawet swoim małżonkiem-bohaterem, który sam pomógł jej nałożyć trochę makijażu podczas skurczów.

USA, Utah, Payson, Man assisting childbirth in hospital

Nie zabrakło również głosów krytycznych, pytających, jak w takiej chwili można w ogóle myśleć o czymś tak przyziemnym, jak makijaż. W odpowiedzi sypały się komentarze o krępujących odwiedzinach rodzin i przyjaciół, a także zdjęciach po porodzie, które chciałoby się pokazać znajomym…

3

A co wy sądzicie na ten temat?

Zobacz też 22 poruszające, pełne emocji zdjęcia, które pokazują, jak naprawdę wygląda naturalny poród w domu…

Ci ludzie spróbowali niezwykłego PIWNEGO BONGA. Zobacz jaką mieli fazę!

Rozrywka POLECANE
myrmek
okładka
534

Ta dzielna grupa ochotników, którą za chwilę zobaczycie została poproszona o przetestowanie jedynego w swoim rodzaju piwnego bonga. Urządzenie umożliwia jednoczesne palenie i picie. Prawdziwie wybuchowa mieszanka, która może powalić nawet największych twardzieli zaprawionych w bojach.

Na początku zapytano ochotników o to ile zazwyczaj palą i piją.

Pomimo zupełnie różnych odpowiedzi nikt wśród osób biorących udział w zabawie nie miał okazji palić i pić JEDNOCZEŚNIE:)

Aż do TERAZ!

5

Pierwsze kroki nie były łatwe…

4

Ten facet był zdecydowanie numerem jeden!

3

Generalnie wszystkim się spodobało:)

1

Chcielibyście spróbować?

Źródło: BuzzFeed