Samolot musiał lądować awaryjnie, ponieważ smród jej waginy był nie do zniesienia

ŻYCIE POLECANE
callista006
883

„To jest nie do opisania. Naprawdę pomyślałem, że coś wlazło jej do majtek i tam zdechło” – relacjonuje Jamal, jeden z pasażerów feralnego lotu…

Pasażerowie lotu United Airlines Flight 193 do Waszyngtonu przeżyli koszmar. Smród, jaki towarzyszył im w podróży, był nie do zniesienia. Nikt nie miał problemu z lokalizacją fetoru. Fatalny aromat pochodził od pewnej kobiety, Larissy Jones, a konkretnie z jej majtek. Larissa wydawała się jednak niewzruszona.

1

Po pewnym czasie na pokładzie zaczynało być coraz bardziej obrzydliwie. Smród waginy Larissy był tak nieznośny, że pasażerowie zaczęli wymiotować. Gdy już któraś z kolei osoba rozchorowała się od potwornego zapachu, kapitan postanowił lądować awaryjnie.

3

Takie decyzje podejmuje się naprawdę tylko w wyjątkowych przypadkach i zapach czyichś narządów płciowych może się wydawać niewystarczającym powodem, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to najlepsze, co można było zrobić. Samolot wylądował w Charlotte w Karolinie Północnej, a ludzie z ulgą wyszli (niemal wybiegli) na lotnisko . Pracownicy od razu wkroczyli na pokład, aby spryskać go środkami dezynfekującymi.

„Nie mogę uwierzyć, że ta kobieta „pachnąc” w ten sposób pojawia się w miejscach publicznych, nie mówiąc o wejściu na pokład samolotu pasażerskiego. Powinienem pozwać linie lotnicze o odszkodowanie za ból i cierpienie, jakiego tam doznałem. Na pewno będę miał o tym koszmary” – opowiada Jamal. „I wcale nie przesadzam” – dodaje.

2

Od razu po lądowaniu awaryjnym Larissa została przewieziona do szpitala. Niestety nie znamy diagnozy lekarzy.

Zobacz też: Twoje miejsca intymne wydzielają nieprzyjemny zapach? Jest na to kilka sposobów!

Źródło: Tmzbreaking.com

Ta kobieta piła 3 litry wody dziennie przez miesiąc. Efekt jest OSZAŁAMIAJĄCY!

ŻYCIE
myrmek
15

Ten eksperyment zalecili 42-letniej Sarah Smith lekarze. Kobieta od bardzo długiego czasu cierpiała na dokuczliwe i uniemożliwiające normalne funkcjonowanie migreny. Przepisywane leki nawet w najmniejszym stopniu nie poprawiały jej stanu. W końcu jeden lekarzy zalecił pacjentce, aby przez miesiąc nie brała żadnych leków, lecz piła minimum 3 litry wody dziennie oraz aby zdecydowanie ograniczyła ilość spożywanej kawy.

Ku zaskoczeniu kobiety, nie tylko pozbyła się ona dokuczliwych migren, zmianie uległ również jej wygląd zewnętrzny. Sarah co tydzień wykonywała jedno zdjęcie swojej twarzy, aby zobaczyć czy zmiany po wodnej kuracji są widoczne gołym okiem. Zobaczcie, co się okazało:)

Po dwóch tygodniach.

Zrzut ekranu 2015-04-24 o 10.51.06

Już po tak krótkim okresie skóra wygląda zupełnie inaczej. To jednak nie wszystko – kobiecie przestały dokuczać migreni i zaczęła się ona po prostu dobrze czuć.

Po trzech tygodniach:

Zrzut ekranu 2015-04-24 o 10.51.18

Kurze łapki spod oczu zniknęły, a kobieta schudła nieco ponad kilogram. Spadek wagi był zasługą picia do każdego posiłku szklanki wody – dzięki temu kobieta częściowo wypełniała swój żołądek płynem, zamiast jedzeniem.

Po czterech tygodniach:

Zrzut ekranu 2015-04-24 o 10.51.29

Tutaj oddajmy już głos naszej bohaterce:

„Narodziłam się na nowo, a przynajmniej czuję, jakby tak właśnie się stało! Z mojej skóry zniknęły zmarszczki, dzięki czemu wyglądam na przynajmniej kilka lat mniej. Moje oczy odzyskały dawny blask. Jestem zachwycona!”

Oto zdjęcie sprzed kuracji i po czterech tygodniach. Efekt jest niezwykły!

Zrzut ekranu 2015-04-24 o 10.50.24

Źródło: Mail Online

17 najdziwniejszych produktów na sprzedaż, jakie kiedykolwiek widzieliście

KULTURA
callista006
125

Kto kupuje takie rzeczy?!

1. Bielizna dla dwojga

1

2. Taki włącznik światła

2

3. Skarbonka w kształcie plemnika

3

4. Kostium Dzwoneczka w ciąży

 

4

5. Włosy byłej żony

5

6. Puzzle z Bacon Tuxedo

6

7. Obraz Jezusa w jeansach i ze słitaśnym tatuażem

7

8. Ghettopoly

10

9. Taki obraz z Batmanem i Robinem

555

 

10. Stylowe i komfortowe spodnie

11

11. Satanistyczny świecznik

12

12. Dywanik toaletowy z minigolfem

store13

13. Taka świeczka

14

14. Taka lalka

15

15. Lampka z nogi jelenia

store16

16. Czapka-ryba

17

17. Kamienie z twarzą

17

Zobacz też najdziwniejsze, trochę zboczone i super zabawne symbole przy wejściach do toalet…