Samolot musiał lądować awaryjnie, ponieważ smród jej waginy był nie do zniesienia

ŻYCIE POLECANE
callista006
socialfeed
883

„To jest nie do opisania. Naprawdę pomyślałem, że coś wlazło jej do majtek i tam zdechło” – relacjonuje Jamal, jeden z pasażerów feralnego lotu…

Pasażerowie lotu United Airlines Flight 193 do Waszyngtonu przeżyli koszmar. Smród, jaki towarzyszył im w podróży, był nie do zniesienia. Nikt nie miał problemu z lokalizacją fetoru. Fatalny aromat pochodził od pewnej kobiety, Larissy Jones, a konkretnie z jej majtek. Larissa wydawała się jednak niewzruszona.

1

Po pewnym czasie na pokładzie zaczynało być coraz bardziej obrzydliwie. Smród waginy Larissy był tak nieznośny, że pasażerowie zaczęli wymiotować. Gdy już któraś z kolei osoba rozchorowała się od potwornego zapachu, kapitan postanowił lądować awaryjnie.

3

Takie decyzje podejmuje się naprawdę tylko w wyjątkowych przypadkach i zapach czyichś narządów płciowych może się wydawać niewystarczającym powodem, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to najlepsze, co można było zrobić. Samolot wylądował w Charlotte w Karolinie Północnej, a ludzie z ulgą wyszli (niemal wybiegli) na lotnisko . Pracownicy od razu wkroczyli na pokład, aby spryskać go środkami dezynfekującymi.

„Nie mogę uwierzyć, że ta kobieta „pachnąc” w ten sposób pojawia się w miejscach publicznych, nie mówiąc o wejściu na pokład samolotu pasażerskiego. Powinienem pozwać linie lotnicze o odszkodowanie za ból i cierpienie, jakiego tam doznałem. Na pewno będę miał o tym koszmary” – opowiada Jamal. „I wcale nie przesadzam” – dodaje.

2

Od razu po lądowaniu awaryjnym Larissa została przewieziona do szpitala. Niestety nie znamy diagnozy lekarzy.

Zobacz też: Twoje miejsca intymne wydzielają nieprzyjemny zapach? Jest na to kilka sposobów!

Źródło: Tmzbreaking.com

Vlogerka powiększa sobie usta. Wystarczy kostka lodu, cynamon oraz

ŻYCIE
rafabat
usta-kylie-jenner-18867399
225

Jenna Marbles pokazuje, jak w zaciszu własnego domu można powiększyć usta. Koniecznie zobaczcie to VIDEO!

O żadnych ustach nie mówiło się tak dużo w minionym roku, jak tych należących do Kylie Jenner. Przyrodnia siostra Kim Kardashian w zaledwie kilka tygodni zmieniła się nie do poznania. Kiedyś niepozorna nastolatka, dzisiaj – prawdziwa seksbomba z wszelkimi potrzebnymi atrybutami. Jednym z nich są właśnie usta.

Jej skromne do tej pory wargi z dnia na dzień zaczęły przybierać coraz obfitsze kształty. Przemianę mogłyśmy obserwować dzięki fotografiom publikowanym na Instagramie, gdzie obserwuje ją już… 16 milionów ludzi z całego świata. Celebrytka zarzeka się, że nie poprawiała swojej urody u chirurga plastycznego. Monstrualnie wielkie usta to wyłącznie kwestia makijażu.

Ile w tym prawdy? Okazuje się, że sama szminka nie wystarczy. Udowodniła to popularna vlogerka komediowa (!!!) Jenna Marbles. Udało jej się w kilka minut przebić Kylie i Ty też możesz sprawić sobie taki uśmiech! Wszystko, czego potrzebujesz, masz do dyspozycji we własnym domu…

usta-kylie-jenner-18873994

Naturalne usta Jenny nie wyglądają zbyt okazale. To się za chwilę zmieni… Pierwszy krok to dokładne ogolenie całej twarzy. Dzięki temu wargi będą jeszcze bardziej wyraziste.

usta-kylie-jenner-51539685

Kolejny krok to peeling ust. Im grubszy, tym lepszy, dlatego vlogerka sięgnęła po żwirek dla kota.

usta-kylie-jenner-25608923

Przydała się także piekielnie ostra papryczka jalapeno, która skutecznie podrażniła usta, dodała im kolorytu i zwiększyła ich wymiary.

usta-kylie-jenner-89196074

Kolejne kroki to m.in. wtarcie w usta cynamonu i dodatkowe podrażnienie ich kostką lodu.

usta-kylie-jenner-16531084

Odważna vlogerka zdecydowała się nawet lekkie poparzenie, dzięki czemu usta w naturalny sposóbpuchną.

usta-kylie-jenner-19250047

Jenna wpadła także na pomysł, by zassać usta w szklance, przyjąć cios na twarz, a następnie pozwolić przyssać się „koleżance” do jej ust.

usta-kylie-jenner-15582928

Po tak drastycznych zabiegach nie pozostaje już nic innego, jak przystąpić do makijażu.

Co z tego wyszło? Zobaczcie na przezabawnym filmiku. Jedno jest pewne – Kylie Jenner ma konkurencję!

10 zdjeć, które obrazują brutalną rzeczywistość niezgodności towaru z opisem

Rozrywka
bsnrk
1zzzz123
29

1. „Zabij mnie, proszę”

1

2. Może i straszne, ale miały być pajączki

6

3. Po prostu dokładnie jak na obrazku!

2

4. To sobie nakleili…

5

5. Czy to w ogóle chociaż leżało koło pizzy?

4

6. Główki też były, ale uciekły

7

7. Wyhoduj sobie, k…, kryształki, mówili

9

8. Zupa z homara…

10

9. Typowe ogłoszenie typu „sprzedam mieszkanie”

12

10. I, oczywiście, jak nie trzeba, to dostajesz za dużo!

13