Szok! Brazylijka wysmarowała swoją waginę trucizną, żeby zabić męża

NEWSY
bsnrk
47

Brazylijka wysmarowała swoją waginę trucizną, żeby zabić męża. Teraz odpowie przed sądem za usiłowanie zabójstwa – donosi portugalska telewizja tvi24.

43-latek z Sao Jose do Rio Preto wyczuł, że coś jest nie tak, ze względu na dziwny zapach jej pochwy. Zaniepokojony, zawiózł ją do szpitala, gdzie wyznała lekarzom swój występny plan. Testy wykazały obecność w jej łonie trucizny, która, gdyby doszło do seksu oralnego, najprawdopodobniej zabiłaby ich oboje. Nie wiadomo, co skłoniło ją do podjęcia tego działania.

To nie jedyny przypadek historii z ostatnich lat, którą zdecydowanie należy zakwalifikować jako „zły seks”:

1. Ta kobieta została skazana w Michigan (USA) za postrzelenie swojego kochanka, ponieważ „jego wytrysk był niewystarczająco obfity”

slide_250178_3993547_free

2. Ta kobieta dotkliwie pobiła swojego partnera, gdy zapytał ją o Pam. Pomyślała, że przywołał imię swojej byłej, tymczasem chodziło mu o olej w aerozolu o nazwie Pam, który chciał wykorzystać jako lubrykant

slide_250178_1511132_free

3. Ta kobieta została skazana za prostytucję w stanie Tennessee (USA), gdy została przyłapana na seksie oralnym z gościem, od którego chciała wynegocjować dzięki temu lepszą cenę za swojego cadillaca

z67

4. Ta para uprawiała miłość w trójkącie z koleżanką, ale gdy zazdrosna żona stwierdziła, że mąż poświęca jej zbyt wiele uwagi, wywiązała się strzelanina, która zakończyła się interwencją specjalnej jednostki policji. Zdarzenie miało miejsce na Florydzie (USA)

z45

5. Kobieta na tym zdjęciu zaatakowała nożem sąsiadów, którzy mieli uprawiać z nią seks w trójkącie, ale zdecydowali się zmienić plany (Maine, USA)

z345

6. Ten facet został przyłapany na uprawianiu seksu z kanapą na poboczu drogi w Wisconsin (USA)

slide_250178_1561503_free

7. Ta mieszkanka Florydy (USA) pobiła swojego partnera za to, że „doszedł zbyt wcześnie”. Przestraszony zadzwonił na policję

z456

8. Mężczyzna zazdrosny o swoją żonę obciął jej kochankowi (na zdjęciu) penisa i uciekł z jego członkiem w ręku. Zdarzenie miało miejsce w prowincji Zhejiang (Chiny)

slide_250178_1511062_free

9. Pewien mieszkaniec Monachium zgłosił się na policję z żądaniem ochrony przed kochanką, która zamknęła go w mieszkaniu, domagając się więcej seksu, mimo że błagał ją, że już nie ma siły

zbty

Źródło: Policja

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
60

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
10

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: