Ta BANALNIE PROSTA sztuczka sprawi, że Twój pies będzie zajęty przez kilka GODZIN

ŻYCIE
myrmek
pies
427

Patrzcie uważnie, ta sztuczka jest nie tylko całkiem prosta, ale może zająć Twojego psa na kilka godzin i przynieść wymierne korzyści dla jego zdrowia. Tyle zalet!;)

Niektóre psy mają spory problem z zbyt szybkim pochłanianiem karmy. Wystarczy, że miska pojawi się przed ich pyskiem, by jej zawartość zniknęła w kilka, góra kilkanaście sekund. Tak szybkie jedzenie niesie ze sobą rzyzko problemów zdrowotnych, a także zagrożenie związane ze zwyczajnym zadławieniem.

Właściciel suki owczarka niemieckiego o imieniu Belly wpadł na pomysł, w jaki sposób nie tylko zająć swojego pupila na dłuższy czas, ale i znacznie ograniczyć szybkość, z jaką pochłania on pokarm.

Ulubiona karma Belly znajduje się w odkręconych butelkach po wodzie.By wydostać kęs ulubionego przysmaku Belly musi sprawić, by butelka wykonała pełny obrót.

Belly podejmuje wiele prób, zanim uda się jej wydostać smakołyk:

bottle-game-001

Zakręciła butelką… sukces!

bottle-game-002

Jest!:)

bottle-game-003

Zobacz cały klip, na którym Belly walczy z wynalazkiem swojego właściciela;)

A Wy? Macie jakieś sposoby i sztuczki, które sprawiają, że wasz pies nie rzuca się na miskę, jakby nie widział jedzenia od miesięcy?

Źródło: ViralNova

To jeszcze ludzie, czy już potwory? Przerażająca galeria osób po ekstremalnych operacjach plastycznych!

KULTURA
myrmek
okładka-koszmar
616

Ekstremalne modyfikacje ciała stają się coraz powszechniejsze. Chirurgia plastyczna już od jakiegoś czasu nie szokuje, a dla pewnych środowisk stała się wręcz normalnością. Poprawianie tego i owego w świecie showbiznesu jest wręcz na porządku dziennym.

Jednak to, co zobaczycie poniżej przekracza wszelkie granice dobrego smaku. To zdjecia ludzi, którzy w modyfikacji swojego ciała zawędrowali zdecydowanie za daleko. Mężczyzn i kobiety po ekstremalnych operacjch plastycznych sfotografował Phillip Toledano, niesamowicie utalentowany fotograf z Londynu. Jak mówi sam fotograf:

„Ludzie zawsze dążyli do tego, by wyglądać jak najpiękniej. Teraz część z nas ma taką możliwość dzięki operacjom plastycznym. Jak wygląda to piękno, gdy mamy możliwość niemal nieograniczonej modyfikacji własnego ciała?”

Cóż, spójrzcie sami.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Nie odnosicie wrażenia, że ich oczy są martwe?

Źródło: Artfido

Najbardziej romantyczna historia świata! Ich miłość pokonała nawet śmierć…

ŻYCIE
roundhere
love
156

Choć trudno w to uwierzyć na świecie są jeszcze pary, które trwają wzajemnie pomimo przeciwności losu i wszelkich trosk. Są ze sobą na dobre i złe, bez żadnych przerw, kłamstw i zdrad. Wspierają się nawet na łożu śmierci, kiedy gaśnie życie drugiej połówki.

Pat-and-George-Pitman

Tego typu historię opisał w ostatnim czasie Mirror. Jej bohaterami są George Pitman oraz jego żona Pat. Zakochani spotkali się na randce w ciemno. Ślub wzięli w Walentynki w 1959 roku. Para była ze sobą przez 55 lat. Małżonkowie doczekali się 5 dzieci, 14 wnuków i 10 prawnuków.

PAY-Pat-and-George-Pitman

Szczęśliwy i udany związek zaburzyła choroba, która dotknęła staruszków. George nie zważał na własny stan zdrowia i czuwał przy umierającej żonie. W pewnym momencie wziął ukochaną za rękę i wyszeptał: „Idę z Tobą”.

Pat zmarła, a 21 godzin później odszedł również jej mąż. George zmarł z powodu złamanego serca :(, przez tętniaka w piersi. Po śmierci obojga rodziców, córka niezwykłej pary Jacqueline Goftonpodkreśliła, że umarli tak jak żyli – razem.

Spędzili nierozłącznie całe swoje życie, więc wspólny sposób odejścia to jest to, czego by sobie życzyli.

Natomiast wspominając swoich rodziców powiedziała:

Byli młodzi duchem. Uwielbiali swoje wnuki. Trzy dni w tygodniu spędzali w klubie, gdzie grali w bingo i pili drinki.