Ta mama napisała notkę do nowej kobiety ojca swojego dziecka i wygrała internet. Ale jej napisała!

NEWSY
bsnrk
z111
112

Teraz tysiące ludzi udostępniają jej przesłanie. Dlaczego? Bo zamiast znanych nam wszystkim gorzkich żali i wyrzutów, rozwódka Audrey Nicole jest wdzięczna z powodu drugiej kobiety w życiu jej córki do tego stopnia, że napisała do niej ten dziękczynny post na fejsie:

z1

To jest dziewczyna ojca mojej córki. Trudno sobie wyobrazić słodszą osobę! Dziękuję Bogu za nią, bo gdy tylko moja córka odwiedza swojego ojca, ta kobieta troszczy się o nią, kupuje jej upominki i właściwie traktuje ją, jakby była jej własnym dzieckiem. Czemu te wszystkie matki zachowują się tak zazdrośnie i mściwie w stosunku do innych kobiet? Nikt nie mówi, że nie jest łatwo być przyszywaną mamą dla dziecka, którego nie ty urodziłaś. Więc jeśli ktoś się stara, nie atakujcie tej osoby! Naprawdę nie jest trudno być złą macochą i utrudniać relację dziecka z ojcem. Tak, takich przypadków jest mnóstwo! Widzę je dosłownie wszędzie! A w moim odczuciu dziecko może mieć dwie mamy, bo przecież im więcej osób je kocha, tym lepiej! Nigdy nie dam tej drugiej kobiecie choć cienia wątpliwości i nie będę jej traktowała jako obcą rywalkę. Tak naprawdę cieszę się, że jest! <3

– wyznała Audrey Nicole w poście, który dosłownie podbił internet. Tak wygląda Audrey z córką:

z2

A to jej córka z przyszywaną drugą mamą:

z3

„Kochajcie bardziej, nienawidźcie mniej” – to jest to przesłanie, którym Audrey chce nam wszystkim przekazać i brawa jej za to!

Źródło: Facebook

To jeszcze ludzie, czy już potwory? Przerażająca galeria osób po ekstremalnych operacjach plastycznych!

KULTURA
myrmek
okładka-koszmar
194

Ekstremalne modyfikacje ciała stają się coraz powszechniejsze. Chirurgia plastyczna już od jakiegoś czasu nie szokuje, a dla pewnych środowisk stała się wręcz normalnością. Poprawianie tego i owego w świecie showbiznesu jest wręcz na porządku dziennym.

Jednak to, co zobaczycie poniżej przekracza wszelkie granice dobrego smaku. To zdjecia ludzi, którzy w modyfikacji swojego ciała zawędrowali zdecydowanie za daleko. Mężczyzn i kobiety po ekstremalnych operacjch plastycznych sfotografował Phillip Toledano, niesamowicie utalentowany fotograf z Londynu. Jak mówi sam fotograf:

„Ludzie zawsze dążyli do tego, by wyglądać jak najpiękniej. Teraz część z nas ma taką możliwość dzięki operacjom plastycznym. Jak wygląda to piękno, gdy mamy możliwość niemal nieograniczonej modyfikacji własnego ciała?”

Cóż, spójrzcie sami.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Nie odnosicie wrażenia, że ich oczy są martwe?

Źródło: Artfido

Najbardziej romantyczna historia świata! Ich miłość pokonała nawet śmierć…

ŻYCIE
roundhere
love
344

Choć trudno w to uwierzyć na świecie są jeszcze pary, które trwają wzajemnie pomimo przeciwności losu i wszelkich trosk. Są ze sobą na dobre i złe, bez żadnych przerw, kłamstw i zdrad. Wspierają się nawet na łożu śmierci, kiedy gaśnie życie drugiej połówki.

Pat-and-George-Pitman

Tego typu historię opisał w ostatnim czasie Mirror. Jej bohaterami są George Pitman oraz jego żona Pat. Zakochani spotkali się na randce w ciemno. Ślub wzięli w Walentynki w 1959 roku. Para była ze sobą przez 55 lat. Małżonkowie doczekali się 5 dzieci, 14 wnuków i 10 prawnuków.

PAY-Pat-and-George-Pitman

Szczęśliwy i udany związek zaburzyła choroba, która dotknęła staruszków. George nie zważał na własny stan zdrowia i czuwał przy umierającej żonie. W pewnym momencie wziął ukochaną za rękę i wyszeptał: „Idę z Tobą”.

Pat zmarła, a 21 godzin później odszedł również jej mąż. George zmarł z powodu złamanego serca :(, przez tętniaka w piersi. Po śmierci obojga rodziców, córka niezwykłej pary Jacqueline Goftonpodkreśliła, że umarli tak jak żyli – razem.

Spędzili nierozłącznie całe swoje życie, więc wspólny sposób odejścia to jest to, czego by sobie życzyli.

Natomiast wspominając swoich rodziców powiedziała:

Byli młodzi duchem. Uwielbiali swoje wnuki. Trzy dni w tygodniu spędzali w klubie, gdzie grali w bingo i pili drinki.