Ta mama napisała notkę do nowej kobiety ojca swojego dziecka i wygrała internet. Ale jej napisała!

NEWSY
bsnrk
112

Teraz tysiące ludzi udostępniają jej przesłanie. Dlaczego? Bo zamiast znanych nam wszystkim gorzkich żali i wyrzutów, rozwódka Audrey Nicole jest wdzięczna z powodu drugiej kobiety w życiu jej córki do tego stopnia, że napisała do niej ten dziękczynny post na fejsie:

z1

To jest dziewczyna ojca mojej córki. Trudno sobie wyobrazić słodszą osobę! Dziękuję Bogu za nią, bo gdy tylko moja córka odwiedza swojego ojca, ta kobieta troszczy się o nią, kupuje jej upominki i właściwie traktuje ją, jakby była jej własnym dzieckiem. Czemu te wszystkie matki zachowują się tak zazdrośnie i mściwie w stosunku do innych kobiet? Nikt nie mówi, że nie jest łatwo być przyszywaną mamą dla dziecka, którego nie ty urodziłaś. Więc jeśli ktoś się stara, nie atakujcie tej osoby! Naprawdę nie jest trudno być złą macochą i utrudniać relację dziecka z ojcem. Tak, takich przypadków jest mnóstwo! Widzę je dosłownie wszędzie! A w moim odczuciu dziecko może mieć dwie mamy, bo przecież im więcej osób je kocha, tym lepiej! Nigdy nie dam tej drugiej kobiecie choć cienia wątpliwości i nie będę jej traktowała jako obcą rywalkę. Tak naprawdę cieszę się, że jest! <3

– wyznała Audrey Nicole w poście, który dosłownie podbił internet. Tak wygląda Audrey z córką:

z2

A to jej córka z przyszywaną drugą mamą:

z3

„Kochajcie bardziej, nienawidźcie mniej” – to jest to przesłanie, którym Audrey chce nam wszystkim przekazać i brawa jej za to!

Źródło: Facebook

Mina tego gościa, gdy dowiedział się, że będzie tatą jest po prostu bezcenna!

ŻYCIE
bsnrk
368

Gdy Bri Dow dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła zaskoczyć swojego męża Brandona w dosyć niekonwencjonalny sposób.

1

Poprosiła fotografkę ślubną, by pomogła jej przygotować niespodziankę, a mężowi powiedziała, że wygrali wspólną sesję zdjęciową. Na miejscu wtajemniczona w misterny plan fotografka dała im po tablicy oraz kredzie i poprosiła, by stanęli plecami do siebie i napisali na niej trzy słowa, które opisują małżonka. Brandon napisał to, co lepiej niech każdy z Was napisze, jak będzie na jego miejscu – „Kochana, urocza, słodka”:

2

Bri napisała: „Będziesz tatusiem”.

3

35

Oto mina Brandona, gdy przeczytał napis na jej tablicy:

4

5

Źródło: samanthaboosphotography

Mama tego dziecka filmowała męża, jak spał i uchwyciła coś, czego wolałaby nie zobaczyć

FILMY
bsnrk
653

Ta mała dziewczynka bawiła się z tatą, gdy spał. Jej mama kręciła wszystko kamerą:

1

1

Ale w pewnej chwili straciła równowagę i już miała spaść z łóżka…

1

Gdy w tej samej sekundzie ojciec kierowany jakimś ponadnaturalnym instynktem złapał ją przez sen i uchronił od wypadku:

1

Dowód na to, że ojcowie mają ponadnaturalne supermoce 🙂

Polecamy: 9 wyjątkowo uroczych obrazków pokazujących, na czym polega miłość ojca do córki

Zobaczcie całe wideo: