Tak będą wyglądać wasi ulubieni bohaterowie kreskówek jak dorosną

KULTURA POLECANE
bsnrk
18

1. Agnes

1

2. Stevie Griffin

2

3. Jimmy Neutron

3

4. Arnold

4

5. Beavis i Butt-head

5

6. Margaret „Maggie” Simpson

6

7. Russell

russell

8. Masha

9

10. Eric Cartman

10

11. Ginger

12

12. Lilo

14

13. Dora

dora

Jak wygląda seks osób otyłych. Mity, które należy w końcu obalić

Rozrywka
callista006
676

Osobom szczupłym zazwyczaj wydaje się, że seks ludzi otyłych albo nie istnieje albo jest dużo gorszy, niż seks partnerów bez problemów z nadwagą. Tymczasem puszyści często prowadzą wcale nie mniej atrakcyjne życie intymne, a czasami wręcz jest ono bogatsze i bardziej ekscytujące niż może się wydawać „chudzielcom”. Oto mity na temat życia seksualnego otyłych ludzi.

1. Osoby otyłe generalnie nie uprawiają seksu

1

Zdarza się, że problemy zdrowotne związane z nadwagą mogą być przyczyną zmniejszonego libido, ale wcale nie jest to tak częsty przypadek, jak niektórym może się wydawać. Na ogół aktywność seksualna ludzi z nadwagą wcale nie jest mniejsza niż u osób szczupłych. W rzeczywistości nie ma istotnych różnic pomiędzy seksualnością szczupłych i otyłych, ani w częstotliwości uprawiania seksu ani w zdolności do podniecenia czy przeżywania orgazmu.

2. Idealna kochanka to kobieta szczupła

2

Obraz kobiety idealnej jest tak różny, jak zmienna była moda na przestrzeni wieków. Wystarczy obejrzeć barokowe przedstawienia kobiet w sztuce europejskiej. W dzisiejszych czasach również kobiety puszyste są doceniane. W kulturze afrykańskiej czy południowoamerykańskiej za idealną uważana jest kobieta o tęgich biodrach i mocnych, kształtnych udach, która sprawia wrażenie silnej dziewczyny mogącej urodzić wiele dzieci. Poza tym, kobiety puszyste mogą pochwalić się zazwyczaj wielkim biustem, który pociąga wielu mężczyzn. W naszej kulturze panie z nadwagą też mają swoich fanów. Zobaczcie najpiękniejsze modelki plus size i sami oceńcie, czy mają one powody do kompleksów. O tym, jak niektórych mężczyzn kręcą wręcz chorobliwie otyłe kobiety możecie się przekonać tutaj.

3. Szczupłe kobiety są lepsze w łóżku

3

Tak się składa, że niektórzy mężczyźni opisując swoje doświadczenia z różnymi kobietami stwierdzili, że partnerki z nadwagą były dużo bardziej otwarte i wykazywały się większą wyobraźnią i inicjatywą od partnerek szczupłych. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że „grubaski” w wieku dojrzewania często są szykanowane, prześladowane i odrzucane ze strony rówieśników. Uciekają wtedy w świat marzeń i są bardziej pobudzone erotycznie. Kiedy jednak dojrzewają i stają się w pełni świadomymi swojego ciała kobietami, potrafią zaskoczyć mężczyzn swoją fantazją. Szczupłe kochanki zazwyczaj przejmują się w sypialni swoim wyglądem, co jest jednym z najczęściej popełnianych przez kobiety błędem w łóżku. Partnerki otyłe nie martwią się fałdami tłuszczu. Wiedzą, że je mają, ale zdają sobie sprawę z tego, że skoro mężczyzna poszedł z nimi do łóżka, to widocznie mu to nie przeszkadza. Bez zawracania sobie głowy takimi drobnostkami seks staje się dużo przyjemniejszy.

4. Otyłe kobiety nie czują delikatnych pieszczot

4

To kompletna bzdura. Otyłych kobiet wcale nie trzeba dotykać mocniej i gwałtowniej, aby coś poczuły. W ten sposób panowie robią im tylko siniaki, a przyjemności nie dają żadnej. Panie puszyste odczuwają dotyk dokładnie tak samo jak kobiety szczupłe. Oczywiście jedne wolą delikatne muśnięcia, a inne mocne ściskanie piersi i pośladków, ale w tej kwestii również nie różnią się niczym od dziewczyn w rozmiarze S.

5. Pochwa otyłych kobiet jest płytsza niż u partnerek szczupłych

6

To kolejna różnica pomiędzy szczupłymi i puszystymi kobietami, która jest idiotycznym nonsensem.

6. Penis puszystego mężczyzny jest mniejszy niż u mężczyzny szczupłego

5

Ludzie mogą postrzegać wielkość członka poprzez porównanie do masy ciała. Wtedy u mężczyzn otyłych penis może wydawać się mniejszy. Jednak to tylko złudzenie! W rzeczywistości, gdyby zmierzyć wielkość członków panów puszystych i szczupłych, okazałoby się, że nie ma między nimi żadnych dysproporcji. Wielkość penisa mężczyzny, podobnie jak głębokość pochwy kobiety nie ma nic wspólnego z tuszą.

Źródło: Xl-pozytywnie.pl , Papilot.pl

6 pozycji, w których najfajniej jest się masturbować

ŻYCIE
bsnrk
315

Jakie są pożytki z masturbacji, przeczytacie pod tym linkiem, a oto pozycje, w których można to zrobić:

1. Na kolanach

self-love-sex-position-onyourknees

 2. Na krześle

self-love-sex-position-openingup

3. Na poduszce

self-love-sex-position-overthehump

 4. Na węża

self-love-sex-position-solosnake

 5. Na gwiazdę

self-love-sex-position-superstar_edited-1

 6. Pod prysznicem

self-love-sex-postion-legshaver-REVISED

Polecamy: Ranking łóżkowych zabaw, które kończą się dla kobiety orgazmem

Źródło: sheknows.com