Ten chłopak już nie żyje. Po 8 miesiącach rodzina usłyszała bicie jego serca ponownie. Co za historia…

ŻYCIE POLECANE
rafabat
oo
632

Każda rodzina przeżywa koszmar, kiedy traci bliską osobę.

W przypadku rodziny Heisler chodziło o syna i kochanego brata. Matt zginął w pożarze na terenie akademika swojej uczelni, w wieku zaledwie 21 lat. Był wesołym, pełnym miłości chłopakiem o wielkim sercu. Jego siostra Casey bardzo boleśnie przeżyła tę stratę, ponieważ był jej jedynym bratem.

1

Śmierć Matta była już drugą bolesną startą dla tej rodziny. Najmłodsza córka, Alicja zmarła w wieku czterech lat z powodu wady serca. Przedwczesna śmierć ukochanej siostry miała duży wpływ na Matta, który postanowił zostać dawcą narządów. Chciał ratować życie innych ludzi. Jednak nikt nie spodziewał się, że on sam straci życie w tak młodym wieku i do tego w tak tragiczny sposób.

Matt był dawcą. Po jego śmierci serce, które nadal biło zostało przeszczepione pewnemu weteranowi wojennemu Tomowi Meeks. Tom cierpiał na rzadką chorobę serca, którą zdiagnozowano w 2011 roku. Lekarze powiedzieli, że jeżeli nie znajdzie się dawca, to mężczyzna umrze.

2

Tom był zrozpaczony. Udał się do pięciu szpitali, ale w żadnym nie znalazł się dawca. Znalazł się szpital, który był na tyle wyspecjalizowany aby wykonać zabieg i w dodatku znajdowało się w nim serce Matta.

Rodzina Matta od razu chciała poznać człowieka, któremu wszczepiono serce chłopaka. Osiem miesięcy po operacji udało się zorganizować spotkanie. Była to wzruszająca chwila dla wszystkich. Tom powiedział, „Obudziłem się dziś rano i powiedziałem Mattowi, że jego rodzina odwiedzi go popołudniu.”

3

Przez chwilę rodzina Heisler mogła przytulić człowieka, który nosił teraz serce Matta. Mogli nawet posłuchać jego bicia.

4

Tom ma żonę i czwórkę wnuków. Trudno jest mu wyrazić wdzięczność jaką darzy rodzinę Heisler. „Pozwolić posłuchać bicia serca ich syna, to najmniejsza przysługa, jaką mogłem dla nich zrobić.”

Ci strażacy uratowali małe pieski. Historia, która poruszy każdą kobietę (i nie tylko)

NEWSY
bsnrk
hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-5
312

Na co dzień chronią ludzi przed ogniem, teraz postanowili jeszcze pomóc zwierzakom. Te zdjęcia powstały w ramach akcji charytatywnej, której celem jest zebranie pieniędzy na szczytny cel, a zwierzęta ze zdjęć znajdą dzięki temu projektowi nowy dom. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie są tacy strażacy, to spieszymy z informacją, że aby ich spotkać, trzeba udać się do Australii. To nie pierwszy zresztą taki ich pomysł. Od 1993 roku zebrali na różne cele ponad 1,3 miliona australijskich dolarów. Kwestują tutaj. Brawo!

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-1

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-3

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-4

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-5

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-6

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-10

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-11

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-13

Polecamy: Ta prosta grafika pozwoli ci określić, czy ktoś z twoich znajomych jest gejem

Ten samolot minął głowy gapiów o centymetry! Zobacz ekstremalne wideo!

FILMY
myrmek
samolot
513

Lotnisko w Sint Maarten, raju na Karaibach, na którym samoloty lądują nad plażą znane jest na całym świecie z jednego konkretnego powodu. To właśnie w okolicach tego portu lotniczego pasjonaci lotnictwa z całego świata mogą podziwiać lądowania samolotów z ekstremalnego bliska. Pas startowy Międzynarodowego Portu Lotniczego Juliana po obu stronach oddzielony jest od wody zaledwie kilkudziesięciometrowym pasem plaży. Od strony zachodniej mamy tutaj wody Atlantyku, natomiast od strony wschodniej – wody zatoki Simpson Bay. Od strony zachodniej znajduje się słynny punkt, z którego fani lotnictwa mogą obserwować lądujące potężne maszyny.

Zwykle samoloty mijają głowy widzów w odległości kilkunastu lub kilkudziesięciu metrów, tym razem pilot maszyny postanowił dostarczyć zgromadzonemu tłumowi gapiów dodatkowych emocji. Chyba mu się udało:)