Ten chłopak już nie żyje. Po 8 miesiącach rodzina usłyszała bicie jego serca ponownie. Co za historia…

ŻYCIE POLECANE
rafabat
632

Każda rodzina przeżywa koszmar, kiedy traci bliską osobę.

W przypadku rodziny Heisler chodziło o syna i kochanego brata. Matt zginął w pożarze na terenie akademika swojej uczelni, w wieku zaledwie 21 lat. Był wesołym, pełnym miłości chłopakiem o wielkim sercu. Jego siostra Casey bardzo boleśnie przeżyła tę stratę, ponieważ był jej jedynym bratem.

1

Śmierć Matta była już drugą bolesną startą dla tej rodziny. Najmłodsza córka, Alicja zmarła w wieku czterech lat z powodu wady serca. Przedwczesna śmierć ukochanej siostry miała duży wpływ na Matta, który postanowił zostać dawcą narządów. Chciał ratować życie innych ludzi. Jednak nikt nie spodziewał się, że on sam straci życie w tak młodym wieku i do tego w tak tragiczny sposób.

Matt był dawcą. Po jego śmierci serce, które nadal biło zostało przeszczepione pewnemu weteranowi wojennemu Tomowi Meeks. Tom cierpiał na rzadką chorobę serca, którą zdiagnozowano w 2011 roku. Lekarze powiedzieli, że jeżeli nie znajdzie się dawca, to mężczyzna umrze.

2

Tom był zrozpaczony. Udał się do pięciu szpitali, ale w żadnym nie znalazł się dawca. Znalazł się szpital, który był na tyle wyspecjalizowany aby wykonać zabieg i w dodatku znajdowało się w nim serce Matta.

Rodzina Matta od razu chciała poznać człowieka, któremu wszczepiono serce chłopaka. Osiem miesięcy po operacji udało się zorganizować spotkanie. Była to wzruszająca chwila dla wszystkich. Tom powiedział, „Obudziłem się dziś rano i powiedziałem Mattowi, że jego rodzina odwiedzi go popołudniu.”

3

Przez chwilę rodzina Heisler mogła przytulić człowieka, który nosił teraz serce Matta. Mogli nawet posłuchać jego bicia.

4

Tom ma żonę i czwórkę wnuków. Trudno jest mu wyrazić wdzięczność jaką darzy rodzinę Heisler. „Pozwolić posłuchać bicia serca ich syna, to najmniejsza przysługa, jaką mogłem dla nich zrobić.”

5 znaków, że twoja dziewczyna chce z Tobą zerwać

Rozrywka
callista006
418

Cisza przed burzą to powszechne zjawisko, również w związku. Czasami mężczyzna w ogóle nie spodziewa się rozstania, co czyni je dla niego jeszcze bardziej bolesnym. Każda kobieta jest inna i różne jej zachowania mogą mieć wiele znaczeń. Te 5 znaków powinno być jednak dla panów sygnałem ostrzegawczym.

1. Nie odpowiada na twoje SMS-y i telefony

Man looks at the phone. Waiting

Gdyby jej na tobie zależało, chciałaby kontaktować się z tobą jak najczęściej. Oczywiście zdarzają się chwile, kiedy kobieta po prostu nie ma czasu odebrać telefonu, ale jeśli co chwilę słyszysz od niej „sorry, zapomniałam oddzwonić/odpisać”, to coś tu jest nie tak.

2. Jej przyjaciółki są dla ciebie oschłe i niemiłe

2

Jeśli jej kumpele, z którymi kiedyś miałeś dobry kontakt, teraz patrzą na ciebie wilkiem i są raczej oschłe, prawdopodobnie nasłuchały się wielu niepochlebnych opinii na twój temat.

3. Ciągle cię krytykuje

3

Kiedyś czułeś się doceniany i podziwiany przez twoją kobietę, a teraz masz wrażenie, że wszystko robisz źle? Ciągłe pretensje o bzdury często świadczą o frustracji dziewczyny, która utknęła w związku, z którego nie wie jak się wykręcić…

4. Stroi się dla innych, ale nie dla ciebie

4

Z czasem kobiety zaczynają czuć się przy swoim partnerze na tyle swobodnie, że nie mają potrzeby chodzenia przy nim na szpilkach i w mocnym makijażu. To jedna z tych rzeczy, które dzieją się, kiedy jesteście ze sobą naprawdę długo. Jeśli jednak twoja dziewczyna na wasze randki przychodzi w przetłuszczonych włosach i wytartych dżinsach, a na imprezy stroi się jak gwiazda na wybieg, to ewidentnie zależy jej na podziwie kogoś innego.

5. Wszczyna kłótnie

5

Jeżeli twoja dziewczyna bez przerwy wszczyna kłótnie i każda błahostka jest dla niej powodem do sprzeczki, być może szuka pretekstu, aby się z tobą rozstać.

 

 

 

 

20 rzeczy, które robisz i nie wiesz, że przez to ludzie uważają cię za idiotę/idiotkę

ŻYCIE
callista006
450

Możesz być inteligentną i wartościową osobą, jednak robiąc te rzeczy nie pozwalasz innym tego dostrzec.

1. Nawet nie chcesz słuchać opinii i argumentów innych ludzi

1

2. Wszystko kojarzy ci się z seksem

2

3. Oceniasz innych ludzi na podstawie jednej sytuacji

3

4. Obrażasz ludzi w złości, zamiast wytłumaczyć im, co zrobili nie tak

4

5. Zakładasz, że jeśli jesteś od kogoś starszy, to i mądrzejszy

5

6. Nie chcesz słuchać czegoś, co mogłoby sprawić, że zmienisz zdanie na jakiś temat

6

7. Upierasz się przy swoim zdaniu, chociaż nie masz argumentów

7

8. Używasz słów, których nie rozumiesz

8

9. Nie umiesz przyznać, że czegoś nie wiesz

9

10. Nie umiesz wyrażać swoich myśli

10

11. Bez przerwy powtarzasz „co nie?”, „i tak dalej”, „itp.”, „coś tam”…

11

12. Nie zwracasz uwagi na gramatykę i ortografię

12

13. Nie używasz polskich liter i znaków interpunkcyjnych

14

14. Dramatyzujesz bez powodu

13

15. Wydajesz pieniądze na głupoty, a potem narzekasz, że jesteś spłukany

15

16. Jesteś przeciwny rozwojowi medycyny

16

17. Nie dajesz innym dojść do słowa

17

18. Palisz papierosy w miejscach publicznych

18

19. Krytykujesz rzeczy, których nie rozumiesz

19

20. Słyszysz tylko to, co chcesz usłyszeć

20

Zobacz też 11 osób, które zrobiły coś tak idiotycznego, że później było im głupio poprosić o pomoc.

Źródło: Gurl.com