Ten chłopak już nie żyje. Po 8 miesiącach rodzina usłyszała bicie jego serca ponownie. Co za historia…

ŻYCIE POLECANE
rafabat
oo
632

Każda rodzina przeżywa koszmar, kiedy traci bliską osobę.

W przypadku rodziny Heisler chodziło o syna i kochanego brata. Matt zginął w pożarze na terenie akademika swojej uczelni, w wieku zaledwie 21 lat. Był wesołym, pełnym miłości chłopakiem o wielkim sercu. Jego siostra Casey bardzo boleśnie przeżyła tę stratę, ponieważ był jej jedynym bratem.

1

Śmierć Matta była już drugą bolesną startą dla tej rodziny. Najmłodsza córka, Alicja zmarła w wieku czterech lat z powodu wady serca. Przedwczesna śmierć ukochanej siostry miała duży wpływ na Matta, który postanowił zostać dawcą narządów. Chciał ratować życie innych ludzi. Jednak nikt nie spodziewał się, że on sam straci życie w tak młodym wieku i do tego w tak tragiczny sposób.

Matt był dawcą. Po jego śmierci serce, które nadal biło zostało przeszczepione pewnemu weteranowi wojennemu Tomowi Meeks. Tom cierpiał na rzadką chorobę serca, którą zdiagnozowano w 2011 roku. Lekarze powiedzieli, że jeżeli nie znajdzie się dawca, to mężczyzna umrze.

2

Tom był zrozpaczony. Udał się do pięciu szpitali, ale w żadnym nie znalazł się dawca. Znalazł się szpital, który był na tyle wyspecjalizowany aby wykonać zabieg i w dodatku znajdowało się w nim serce Matta.

Rodzina Matta od razu chciała poznać człowieka, któremu wszczepiono serce chłopaka. Osiem miesięcy po operacji udało się zorganizować spotkanie. Była to wzruszająca chwila dla wszystkich. Tom powiedział, „Obudziłem się dziś rano i powiedziałem Mattowi, że jego rodzina odwiedzi go popołudniu.”

3

Przez chwilę rodzina Heisler mogła przytulić człowieka, który nosił teraz serce Matta. Mogli nawet posłuchać jego bicia.

4

Tom ma żonę i czwórkę wnuków. Trudno jest mu wyrazić wdzięczność jaką darzy rodzinę Heisler. „Pozwolić posłuchać bicia serca ich syna, to najmniejsza przysługa, jaką mogłem dla nich zrobić.”

Żona postanowiła odejść od męża. Napisała mu list i zostawiła w sypialni. Takiej reakcji męża się jednak nie spodziewała…

Rozrywka
roundhere
adultery
200

Żona postanowiła poddać swojego męża pewnemu testowi i zobaczyć jego reakcję na wiadomość, że od niego odchodzi. Chciała też sprawdzić, czy mąż rzeczywiście ją kocha i nie znajdzie sobie od razu innej kobiety. W tym celu napisała list, z którego treści wynikało, iż jest nim zmęczona i nie chce już z nim żyć. Następnie odłożyła list na stolik w sypialni, a sama schowała się pod łóżko…

Mąż wrócił do domu i dostrzegł list na stoliku. Wyrwał kartkę ze swojego notesu, szybko coś napisał, po czym zaczął śpiewać i tańczyć, przy okazji przebierając się.

Następnie wyjął telefon, wystukał numer na klawiaturze i rozpoczął rozmowę:

Hej, kochanie! Właśnie się przebrałem i zaraz do ciebie dołączę. W końcu dotarło do tej idiotki, że tylko się z nią zabawiałem i odeszła ode mnie. Naprawdę nie wiem, czemu się z nią ożeniłem. Żałuję, że wcześniej cię nie poznałem. Do zobaczenia!

Skończył rozmowę i wyszedł z pokoju…
Zła i zapłakana kobieta wyczołgała się spod łóżka. Postanowiła, że zanim odejdzie, przeczyta jeszcze to, co jej mąż dopisał na kartce.
Treść notatki mężczyzny brzmiała:

maz_kocha04

Te dziewczyny mają tatuaże, które mogą zobaczyć tylko wybrańcy

Rozrywka
roundhere
tatuaz-na-piersiach-20334481
256

Coraz większą popularnością wśród pań cieszą się tatuaże między piersiami, dostępne wyłącznie dla wybrańców. Dopóki się nie obnażą, nikt nawet nie podejrzewa, że noszą na sobie coś takiego. Większość z nich twierdzi, że wynikało to z wewnętrznej potrzeby. Kochają tatuaże, ale niekoniecznie chcą je pokazywać innym.

tatuaz-na-piersiach-17948303

tatuaz-na-piersiach-81410493

tatuaz-na-piersiach-86137741

tatuaz-na-piersiach-22610606

tatuaz-na-piersiach-86190956

tatuaz-na-piersiach-62131110

tatuaz-na-piersiach-30417986

tatuaz-na-piersiach-14071295

tatuaz-na-piersiach-16794565

Źródło: Kolekcja prywatna;)