Ten facet miał pilota do wibrującej bielizny swojej dziewczyny. Chyba trochę przegiął!

FILMY
callista006
0
17

Niegrzeczne, emocjonujące zabawy z ukochanym potrafią urozmaicić związek i nadać mu pikanterii i niezbędnego poczucia humoru. Tym razem śmieją się jednak wszyscy dookoła…

Wszystko wydarzyło się na stadionie podczas meczu lokalnych drużyn. Oprócz standardowych żywych reakcji kibiców, kamery wychwyciły nietypowe zachowanie pewnej pary…

1

Dziwna i jednocześnie przezabawna mina dziewczyny szybko stała się hitem sieci.

2

Internauci szybko zaleźli odpowiedź na pytanie, co się stało.

3

Wygląda na to, że reakcja dziewczyny była efektem działania jej chłopaka, który wsunął rękę do kieszeni i bacznie przyglądał się ukochanej.

4

Interpretacja sytuacji wydaje się jednoznaczna – chłopak miał w kieszeni pilot do wibrującej bielizny swojej dziewczyny. Macie jakieś lepsze pomysły? Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz też: PRANK ROKU! Dziewczyna w ramach zemsty przykleiła chłopakowi jądra do krzesła!

Facet wysłał zdjęcie penisa dziewczynie z Internetu. Gdy zorientował się, że nacisnął zły przycisk…

Rozrywka
roundhere
fdfdfd
257

To miała być tylko niewinna fotka penisa wysłana dziewczynie poznanej w Internecie. Tymczasem chłopak rozwalił sobie życie…

Screenshot_1774

Rozmawiałem na Snapchacie z dziewczyną i w pewnym momencie zrobiło się gorąco. Gdy dostałem zdjęcie jej piersi, myślałem, że oszaleję. Postanowiłem, że muszę się jej jakoś odwdzięczyć.

Screenshot_2533

Przesłałem jej zdjęcie swojego penisa z dopiskiem „Podoba ci się?”. Po godzinie milczenia napisałem do niej z pytaniem, czy było aż tak źle, że zdecydowała się nie odpisywać.

Odpisała mi, że nie dostała żadnego obrazka…

Screenshot_3462

Zacząłem krzyczeć: K*RWA, K*RWA, K*RWA. Przejrzałem historię wiadomości na Snapchacie i ostatnią było zdjęcie piersi. Wtedy już wiedziałem, co zrobiłem… Załamałem się.

ytytyt

Okazało się, że umieściłem zdjęcie na MyStory, czyli platformie, gdzie wszyscy twoi znajomi ze Snapchata mogą widzieć twoje zdjęcia. 50 osób, w tym moja rodzina i przyjaciele… wszyscy zobaczyli mojego penisa.

 

Kilka sposobów, aby opóźnić okres

ŻYCIE
callista006
0
67

Niektórzy upierają się, że w te sprawy nie należy ingerować, no ale nie oszukujmy się – każda kobieta czasami ma potrzebę opóźnienia okresu. W grę wchodzą zazwyczaj ważne sprawy zawodowe, wakacje nad morzem, czy romantyczny weekend z ukochanym.

Istnieje kilka sposobów, aby przesunąć w czasie przykry „obowiązek” krwawienia.

 

 

1. Tabletki antykoncepcyjne

1

Kobiety, które przyjmują pigułki hormonalne mogą opóźnić swój okres poprzez przedłużenie „kuracji” i po prostu nie robienie przerwy służącej do wywoływania krwawienia. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli zacznie się następne opakowanie, trzeba już je skończyć do ostatniej tabletki i wywołać krwawienie dopiero po kolejnych 21 dniach. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na ulotce, warto również skontaktować się z lekarzem.

2.Tabletki Norethisterone

2

Niestety cena tych tabletek jest wysoka (ok. 170 zł), jednak u zdrowych (regularnie miesiączkujących kobiet) są skuteczne. Aby opóźnić okres, należy je stosować na 3 dni przed spodziewaną miesiączką i skończyć stosowanie na 3 dni przed planowanym jej końcem. Po 3 dniach od odstawienia wystąpi krwawienie. Wszelkie informacje zawarte są w ulotce, warto również skontaktować się z lekarzem.

3. Wysiłek fizyczny

3

U niektórych kobiet bardzo intensywny wysiłek fizyczny może opóźnić wystąpienie krwawienia o 2-3 dni. Jest to jednak ryzykowna metoda, ponieważ może odnieść również skutek odwrotny i przyspieszyć nadejście okresu.

4. Zioła

00

Nie są to metody o 100% skuteczności i z pewnością nie zadziałają na każdą kobietę, ale niektóre panie uważają, że picie 3 razy dziennie naparów z natki pietruszki lub imbiru może opóźnić okres. Niektóre utrzymują, że duże ilości Rutinoscorbinu i wapnia także są u nich skuteczne.

Pamiętajcie, że w te dni (bez względu na to, czy są opóźnione czy nie) – kobieta również może zajść w ciążę, więc – o ile nie chcecie dzidziusia – nie zapomnijcie o zabezpieczeniu!

0

Zobacz też 9 okresowych problemów, z którymi walczy każda kobieta, ale żadna nie mówi o nich głośno…

Zdjęcia: WikiHow.com