Ten idiota zaczepiał byłego męża swojej dziewczyny. Rezultat? Padniecie. Dostał to, na co zasłużył

NEWSY
bsnrk
123

Oto epicka facebookowa wymiana między dwoma panami (uwaga! wulgaryzmy):

123

– Nie mogę uwierzyć, że wypuściłeś z rąk taką fajną dupę.

– Kto pisze?

– Nie graj głupka przydupasie… Jestem kolesiem, który ją teraz pieprzy.

 

1234

– I bawi się tymi pięknymi cycuszkami…

– Poczekaj sekundę… Masz jedno z tych, żebyś miał przy czym walić konia.

125

– Jesteś dosyć bezczelny, koleś. Poczekaj godzinkę, znajdę coś, co ci nieźle namiesza w tym ptasim móżdżku.

– No dawaj, cipko.

– Nie zamierzam się z tobą spierać, mam tylko mały prezent dla ciebie.

– Co?

126

– Prawdopodobnie nie masz pojęcia, co to jest, ale ci wyjaśnię. W pierwszej sekcji jest rezultat badań na opryszczkę… POZYTYWNY… Następnie doktor zalecił badania na obecność wirusa HIV, który też był POZYTYWNY… Jak się bawicie, to lepiej załóż prezerwatywę.

Niezły finał, nie? 🙂

6 oznak, że to, co czuje do Ciebie twój mężczyzna, to prawdziwa miłość

ŻYCIE
callista006
32

Po czym poznać, że z jego strony to prawdziwa miłość?

1. Dobrze cię traktuje

1

Szanuje twoje zdanie i twoje uczucia. Potrzeby jego ukochanej są dla niego równie ważne, co jego własne. W sytuacjach, kiedy naprawdę tego potrzebujesz, potrafi przełożyć twoje dobro nad swoje. Traktuje dobrze nie tylko ciebie, ale również twoją rodzinę i przyjaciół.

2. Zawsze znajduje dla ciebie czas

2

Nie robi tego tylko dla ciebie. Sam nie potrafi znieść zbyt długich rozstań. Nawet jeśli ma mnóstwo zajęć i mnóstwo znajomych, potrafi zorganizować swój czas tak, żebyś nie czuła się zaniedbywana.

3. Jesteś dla niego priorytetem

3

Podejmując ważne decyzje bierze pod uwagę twoje zdanie i twoje uczucia. Rozwiązania, które wybiera, są dobre i wygodne nie tylko dla niego, ale również dla ciebie. Planując przyszłość, używa słowa „my” zamiast słowa „ja”.

4. Cieszy się twoimi sukcesami

4

Mężczyzna, który cię kocha, szczerze cieszy się twoim szczęściem. Nie zazdrości i nie rywalizuje. Zachęca cię do podejmowania wyzwań i jest dla ciebie wsparciem i pocieszeniem w trudnych chwilach. W razie porażki pomaga ci wstać i dopinguje do dalszej walki.

5. Chwali się tobą

5

Jest dumny z tego, że wybrałaś na swojego partnera właśnie jego. Chciałby, aby cały świat wiedział, że ma taką cudowną dziewczynę. Chętnie trzyma cię za rękę w miejscach publicznych, chce aby poznali cię wszyscy jego bliscy, przyjaciele i rodzina.

6. Stara się być dla ciebie lepszym człowiekiem

6

Jakkolwiek patetycznie i oklepanie to brzmi, właśnie to robi z mężczyzną prawdziwa miłość. Nikt nie może być idealny, każdy ma swoje wady, twój facet również. Mimo to dla ciebie stara się z nimi walczyć. Kiedy cię zrani, nie wychodzi z założenia, że taki już jest i jeśli go kochasz, powinnaś znosić go takim jakim jest, ale próbuje to naprawić.

Zobacz też 5 znaków, że facetowi chodzi tylko o seks…