Ten mężczyzna zginął w pokoju hotelowym z powodu zbyt dużej erekcji

NEWSY
bsnrk
erekcja1
49

Z różnych powodów ludzie próbują leków na potencję. Może to być ciekawość, może być rzeczywista potrzeba. Nigeryjczyk o imieniu Samson, ojciec trójki dzieci, zażył krążący na czarnym rynku środek o podobnym działaniu do viagry o nazwie „manpower”, i, jak głoszą policyjne raporty, zmarł „z powodu stresu związanego ze zbyt długo trwającą erekcją”.

Polecamy: 10 dziwnych rzeczy, którymi może cię zaskoczyć twój penis, a o których zdecydowanie powinieneś wcześniej wiedzieć

Samson przedawkował, a do tego był to jego pierwszy raz. „Po długotrwałym uprawianiu seksu erekcja nie ustępowała i nie mógł dojść” – tłumaczy świadek, z którym rozmawiał serwis Punchng. Mężczyzna zmarł, prawdopodobnie z przemęczenia, w pokoju hotelowym, który wynajął, by uprawiać w nim seks Jego partnerka uciekła z miejsca tragedii.

0d0671f7586e875756d86475c6359b11

Należy pamiętać, że leków typu viagra nie powinno się brać bez powodu i należy skonsultować się z lekarzem.

Źródło: punchng.com

Ci strażacy uratowali małe pieski. Historia, która poruszy każdą kobietę (i nie tylko)

NEWSY
bsnrk
hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-5
652

Na co dzień chronią ludzi przed ogniem, teraz postanowili jeszcze pomóc zwierzakom. Te zdjęcia powstały w ramach akcji charytatywnej, której celem jest zebranie pieniędzy na szczytny cel, a zwierzęta ze zdjęć znajdą dzięki temu projektowi nowy dom. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie są tacy strażacy, to spieszymy z informacją, że aby ich spotkać, trzeba udać się do Australii. To nie pierwszy zresztą taki ich pomysł. Od 1993 roku zebrali na różne cele ponad 1,3 miliona australijskich dolarów. Kwestują tutaj. Brawo!

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-1

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-3

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-4

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-5

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-6

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-10

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-11

 

hot-firefighters-with-puppies-calendar-charity-australia-13

Polecamy: Ta prosta grafika pozwoli ci określić, czy ktoś z twoich znajomych jest gejem

Ten samolot minął głowy gapiów o centymetry! Zobacz ekstremalne wideo!

FILMY
myrmek
samolot
248

Lotnisko w Sint Maarten, raju na Karaibach, na którym samoloty lądują nad plażą znane jest na całym świecie z jednego konkretnego powodu. To właśnie w okolicach tego portu lotniczego pasjonaci lotnictwa z całego świata mogą podziwiać lądowania samolotów z ekstremalnego bliska. Pas startowy Międzynarodowego Portu Lotniczego Juliana po obu stronach oddzielony jest od wody zaledwie kilkudziesięciometrowym pasem plaży. Od strony zachodniej mamy tutaj wody Atlantyku, natomiast od strony wschodniej – wody zatoki Simpson Bay. Od strony zachodniej znajduje się słynny punkt, z którego fani lotnictwa mogą obserwować lądujące potężne maszyny.

Zwykle samoloty mijają głowy widzów w odległości kilkunastu lub kilkudziesięciu metrów, tym razem pilot maszyny postanowił dostarczyć zgromadzonemu tłumowi gapiów dodatkowych emocji. Chyba mu się udało:)