Ten mężczyzna zginął w pokoju hotelowym z powodu zbyt dużej erekcji

NEWSY
bsnrk
49

Z różnych powodów ludzie próbują leków na potencję. Może to być ciekawość, może być rzeczywista potrzeba. Nigeryjczyk o imieniu Samson, ojciec trójki dzieci, zażył krążący na czarnym rynku środek o podobnym działaniu do viagry o nazwie „manpower”, i, jak głoszą policyjne raporty, zmarł „z powodu stresu związanego ze zbyt długo trwającą erekcją”.

Polecamy: 10 dziwnych rzeczy, którymi może cię zaskoczyć twój penis, a o których zdecydowanie powinieneś wcześniej wiedzieć

Samson przedawkował, a do tego był to jego pierwszy raz. „Po długotrwałym uprawianiu seksu erekcja nie ustępowała i nie mógł dojść” – tłumaczy świadek, z którym rozmawiał serwis Punchng. Mężczyzna zmarł, prawdopodobnie z przemęczenia, w pokoju hotelowym, który wynajął, by uprawiać w nim seks Jego partnerka uciekła z miejsca tragedii.

0d0671f7586e875756d86475c6359b11

Należy pamiętać, że leków typu viagra nie powinno się brać bez powodu i należy skonsultować się z lekarzem.

Źródło: punchng.com

6 oznak, że to, co czuje do Ciebie twój mężczyzna, to prawdziwa miłość

ŻYCIE
callista006
37

Po czym poznać, że z jego strony to prawdziwa miłość?

1. Dobrze cię traktuje

1

Szanuje twoje zdanie i twoje uczucia. Potrzeby jego ukochanej są dla niego równie ważne, co jego własne. W sytuacjach, kiedy naprawdę tego potrzebujesz, potrafi przełożyć twoje dobro nad swoje. Traktuje dobrze nie tylko ciebie, ale również twoją rodzinę i przyjaciół.

2. Zawsze znajduje dla ciebie czas

2

Nie robi tego tylko dla ciebie. Sam nie potrafi znieść zbyt długich rozstań. Nawet jeśli ma mnóstwo zajęć i mnóstwo znajomych, potrafi zorganizować swój czas tak, żebyś nie czuła się zaniedbywana.

3. Jesteś dla niego priorytetem

3

Podejmując ważne decyzje bierze pod uwagę twoje zdanie i twoje uczucia. Rozwiązania, które wybiera, są dobre i wygodne nie tylko dla niego, ale również dla ciebie. Planując przyszłość, używa słowa „my” zamiast słowa „ja”.

4. Cieszy się twoimi sukcesami

4

Mężczyzna, który cię kocha, szczerze cieszy się twoim szczęściem. Nie zazdrości i nie rywalizuje. Zachęca cię do podejmowania wyzwań i jest dla ciebie wsparciem i pocieszeniem w trudnych chwilach. W razie porażki pomaga ci wstać i dopinguje do dalszej walki.

5. Chwali się tobą

5

Jest dumny z tego, że wybrałaś na swojego partnera właśnie jego. Chciałby, aby cały świat wiedział, że ma taką cudowną dziewczynę. Chętnie trzyma cię za rękę w miejscach publicznych, chce aby poznali cię wszyscy jego bliscy, przyjaciele i rodzina.

6. Stara się być dla ciebie lepszym człowiekiem

6

Jakkolwiek patetycznie i oklepanie to brzmi, właśnie to robi z mężczyzną prawdziwa miłość. Nikt nie może być idealny, każdy ma swoje wady, twój facet również. Mimo to dla ciebie stara się z nimi walczyć. Kiedy cię zrani, nie wychodzi z założenia, że taki już jest i jeśli go kochasz, powinnaś znosić go takim jakim jest, ale próbuje to naprawić.

Zobacz też 5 znaków, że facetowi chodzi tylko o seks…