Ten uratowany z ulicy kotek był wychowany z psami husky i wydaje się mu, że sam jest wielkim, odważnym psem

ŻYCIE
bsnrk
pobrane11
985

Obecni właściciele znaleźli Rosie porzuconą na pewną śmierć na poboczu drogi. Kotka była wyczerpana i byli pewni, że nie przeżyje choćby jednej nocy. Na szczęście, stało się inaczej. Rosie dała radę i bez problemu bardzo szybko zaprzyjaźniła się z posiadanymi przez nich trzema psami husky.  W zasadzie, kotka sprawia czasem wrażenie, jakby myślała, że jest dużym psem i zachowuje się dokładnie tak samo jak one. Sami zobaczcie:

1.

1

2.

2

3.

3

4.

4

5.

5

6.

6

7.

7

8.

8

9.

9

10.

10

11.

11

Źródło: Instagram

8 oznak, że związek z tym facetem nie ma przyszłości

Rozrywka
callista006
1
152

Podobno tajemnicą udanego związku są podobne oczekiwania od życia i wspólne cele. Problemy zaczynają się wtedy, kiedy masz wrażenie, że wasze drogi rozchodzą się w kompletnie różnych kierunkach.

Brakuje ci poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa, twój mężczyzna za to na dźwięk tych słów zaczyna się kurczyć. Boisz się jednak rozstania, więc dajesz sobie i jemu ciągle kolejne szanse w nadziei, że coś się zmieni. Może pora zastanowić się, czy nie szkoda waszego czasu? Oto 8 znaków, które niezawodnie świadczą o tym, że on nie traktuje tego związku poważnie.

1. Nigdy nie przedstawił cię swoim przyjaciołom

1

Jesteście ze sobą już całkiem długo, ale jego znajomych znasz tylko z opowiadań. Na spotkania z kumplami zawsze idzie sam, a gdy pytasz, czy możesz iść z nim odpowiada, że to męski wieczór. Jeśli chcesz mu towarzyszyć na imprezie pracowniczej słyszysz, że nikt inny nie przychodzi z osobą towarzyszącą. Gdy z kolei wspominasz, że chciałabyś poznać jego rodzinę, dostaje prawie ataku serca. Nie wykazuje również zainteresowania wobec twoich bliskich. Ten facet raczej nie wiąże z tobą przyszłości.

2. Nigdy nie jesteś najważniejsza

2

Umawiacie się na lunch, a on w ostatniej chwili odwołuje spotkanie, bo „wyskoczyło” mu coś super ważnego. To już 3 raz w tym tygodniu. Tak samo było z wyjściem do kina i na koncert. On nigdy nie przeprasza, po prostu musi coś załatwić i nie może tego przełożyć, to nie jego wina. Jeśli za to umawiacie się na kolację lub oglądanie filmów, które prawdopodobnie zakończy się seksem, zawsze ma czas.

3. Nie chce słyszeć o żadnych planach na przyszłość

3

Gdy pytasz go, czy nie chciałby latem pojechać z tobą nad morze, zaczyna panikować i z zakłopotaniem odpowiada, że przecież jest dopiero maj.

4. Ma pretensje kiedy chcesz z nim spędzać więcej czasu

4

Masz wrażenie, że poza uprawianiem seksu i oglądaniem seriali w ogóle nie spędzacie razem czasu. Jednak gdy próbujesz zorganizować wam wspólny weekend słyszysz, że robisz się natarczywa i zaborcza, a on potrzebuje więcej przestrzeni dla siebie.

5. Jego komplementy dotyczą tylko twojego wyglądu

5

Wiele razy słyszałaś od niego, że masz śliczną buzię, że jesteś seksowna i że uwielbia twoje uda. Nigdy za to nie powiedział ci, że lubi dźwięk twojego śmiechu, że imponujesz mu swoją zaradnością czy inteligencją, że kocha twój optymizm czy że rozmowa z tobą zawsze działa na niego motywująco.

6. Ciągle starasz się go zadowolić

6

Ciągle masz wrażenie, że wasz związek nie wygląda tak, jakbyś chciała, bo za mało się starasz. Dlatego niemal stajesz na głowie, aby twój chłopak wreszcie docenił ciebie i to, co was łączy. Niestety sama nic nie zdziałasz, do tanga trzeba dwojga.

7. Uważa, że powinnaś być wdzięczna, że w ogóle znajduje dla ciebie czas

7

Uważasz, że jesteście ze sobą już wystarczająco długo, aby przejść do kolejnego etapu związku. Nie musicie od razu ze sobą mieszkać, brać ślubu i płodzić dzieci, ale chciałabyś spędzać z nim więcej czasu, wspólnie wyjechać gdzieś na weekend, zjeść obiad u jego rodziców. Gdy tylko o tym wspomnisz, on przewraca oczami i odpowiada, że jesteś niewdzięczna, bo przy jego napiętym grafiku fakt, że spędza z tobą 3 wieczory w tygodniu i tak graniczy z cudem. Gdy zaś łaskawie zadzwoni do ciebie w ciągu dnia, powinnaś celebrować każdą sekundę rozmowy.

8. Nie zostaje u ciebie na noc

sex-rude-men-gif-bridesmaids-sex-1

Nieważne jak późna jest godzina, zawsze mówi ci, że jutro ma ciężki dzień, a dobrze wysypia się tylko w swoim łóżku. To ewidentny znak, że nie chce, aby między wami zrobiło się zbyt poważnie…

Źródło: CollegeTimes.com

Oto co zakupy znaczą dla tych biednych istot. 16 przykrych zdjęć Szokujące zdjęcia mężczyzn narażonych na prawdziwą mękę!

KULTURA
bsnrk
pobrane
131

Nie pozostań obojętnym i udostępnij ten post jako sprzeciw przeciwko cierpieniom samców narażonych na towarzyszenie swoim partnerkom w trakcie buszowania po galeriach handlowych. Szacuje się, że ten problem dotyczy setek milionów mężczyzn na całym świecie. Razem możemy zakończyć to okrucieństwo!

1.

1

Polecamy: 15 wyzwań w życiu każdego faceta, o których kobiety nie mają pojęcia

2.

2

3.

3

4.

3

5.

3

6.

3

7.

4

8.

4

9.

4

10.

4

11.

4

12.

4

13.

4

14.

4

15.

4

16.

4

Źródło: miserable_men