To kolejny z szalonych trendów na Instagramie. Tym razem chodzi o to, żeby używać do TEGO tylko jednego palca

Rozrywka POLECANE
bsnrk
z1
192

#OneFingerChallenge polega na tym, żeby zrobić sobie nagie selfie, zasłaniając jednym palcem wszystkie te części ciała, za które można dostać bana na Instagramie. Inni użytkownicy mogą podziwiać rezultaty. Wszystko zaczęło się od tej pracy japońskiej artystki Sky-FreeDom:

1

Ludzie szybko podchwycili temat:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Źródło: Instagram

Jak zmieni się wasze życie, kiedy zostaniecie rodzicami

ŻYCIE
callista006
0
162

Nowy członek rodziny to wielka radość, wielka odpowiedzialność i wielkie oczekiwania. Jak wyglądają w zestawieniu z rzeczywistością?

1. Posiłki

1

2. Sen

2

3. Pokój dziecięcy

3

4. Intymne chwile

4

5. Przygotowania do wyjścia

5

6. Kreatywne zajęcia

6

7. Czas dla siebie

7

8. Zabawa

8

9. Rodzinne zdjęcia

9

Zobacz też 9 obrazków, które pokazują, jak zmienia się życie kobiety po 30-stce…

Źródło: BrightSide.com

Ta dziewczyna próbowała OBCIĄGNĄĆ swojemu chłopakowi we śnie. To, co się stało w trakcie, ZASZOKUJE każdego

ŻYCIE
bsnrk
GagCP-540x282
91

Seks oralny to prawdziwa sztuka dawania. Czasem jednak dzieją się rzeczy, które ciężko przewidzieć. Tak swoją niecodzienną historię opisuje użytkownik serwisu Reddit:

Jak tam, ziomki?

Aby przejść od razu do sprawy: od jakiegoś czasu pracuję w dziwnych godzinach, żeby sprostać wymaganiom deadlinów , więc w ostatnich miesiącach moja rozpiska jeśli chodzi o spanie jest kompletnie zwariowana. Moja dziewczyna, która śpi w tradycyjnych porach, nie za bardzo jest szczęśliwa z tego powodu, że się tak rozmijamy ze sobą.

Jakieś trzy tygodnie temu zaczęła mnie budzić, gdy zaliczyłem już wystarczającą jej zdaniem liczbę sześciu godzin, byśmy spędzili trochę czasu ze sobą zanim ona pójdzie spać. Dobry pomysł, ale ja nie jestem łatwy do wybudzenia, więc tylko ją tą frustrowało, że wstaję, ale przez godzinę jestem jak zombie i obijamy się o ściany. Mieliśmy na ten temat poważną rozmowę. Zapewniłem ją, że to nie będzie trwało wiecznie i zażartowałem, że jeśli naprawdę chce mnie skutecznie wybudzić, może spróbować obciągnąć mi we śnie. Pośmialiśmy się z tego i tyle.

Parę dni później, jestem po środku epickiego snu i zaczynam czuć wspaniałe, ciepłe odczucia wychodzące z moich lędźwi i rozchodzące się po całym ciele. Czułem się przeszczęśliwy, megazrelaksowany, ale wszystko nagle przerwał przeraźliwy krzyk. Równocześnie po mojej twarzy rozlał się jakiś ciepły zagadkowy płyn i coś jakby deszcz. Wybudziłem się i zrozumiałem, co się stało.

Przez sen wysikałem się do ust mojej dziewczyny, która wypluła to na moją twarz, a ja dalej sikam, opryskując całe łóżko. Niezła wtopa…

Zdarzyło się Wam coś bardziej pokręconego?

Polecamy: 16 faktów dotyczących obciągania, o których dziewczyny zwykle nic nie mówią

Źródło: Reddit