Tylko 2 na 10 osób już po pierwszym rzucie oka są w stanie powiedzieć, co jest nie tak na tym zdjęciu

Rozrywka
callista006
0
6

Sztuka polega na tym, aby zorientować się przed upłynięciem 10 sekund. Ile czasu wam to zajęło?

1. Widzisz to?

1

2. A teraz?

2

3. Dalej nic?

3

4. Przyjrzyj się uważnie

4

5. 😀

5

Zobacz też 7 iluzji optycznych, które poważnie namieszają ci w głowie…

 

 

Facet wysłał zdjęcie penisa dziewczynie z Internetu. Gdy zorientował się, że nacisnął zły przycisk…

Rozrywka
roundhere
fdfdfd
286

To miała być tylko niewinna fotka penisa wysłana dziewczynie poznanej w Internecie. Tymczasem chłopak rozwalił sobie życie…

Screenshot_1774

Rozmawiałem na Snapchacie z dziewczyną i w pewnym momencie zrobiło się gorąco. Gdy dostałem zdjęcie jej piersi, myślałem, że oszaleję. Postanowiłem, że muszę się jej jakoś odwdzięczyć.

Screenshot_2533

Przesłałem jej zdjęcie swojego penisa z dopiskiem „Podoba ci się?”. Po godzinie milczenia napisałem do niej z pytaniem, czy było aż tak źle, że zdecydowała się nie odpisywać.

Odpisała mi, że nie dostała żadnego obrazka…

Screenshot_3462

Zacząłem krzyczeć: K*RWA, K*RWA, K*RWA. Przejrzałem historię wiadomości na Snapchacie i ostatnią było zdjęcie piersi. Wtedy już wiedziałem, co zrobiłem… Załamałem się.

ytytyt

Okazało się, że umieściłem zdjęcie na MyStory, czyli platformie, gdzie wszyscy twoi znajomi ze Snapchata mogą widzieć twoje zdjęcia. 50 osób, w tym moja rodzina i przyjaciele… wszyscy zobaczyli mojego penisa.

 

Kilka sposobów, aby opóźnić okres

ŻYCIE
callista006
0
67

Niektórzy upierają się, że w te sprawy nie należy ingerować, no ale nie oszukujmy się – każda kobieta czasami ma potrzebę opóźnienia okresu. W grę wchodzą zazwyczaj ważne sprawy zawodowe, wakacje nad morzem, czy romantyczny weekend z ukochanym.

Istnieje kilka sposobów, aby przesunąć w czasie przykry „obowiązek” krwawienia.

 

 

1. Tabletki antykoncepcyjne

1

Kobiety, które przyjmują pigułki hormonalne mogą opóźnić swój okres poprzez przedłużenie „kuracji” i po prostu nie robienie przerwy służącej do wywoływania krwawienia. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli zacznie się następne opakowanie, trzeba już je skończyć do ostatniej tabletki i wywołać krwawienie dopiero po kolejnych 21 dniach. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na ulotce, warto również skontaktować się z lekarzem.

2.Tabletki Norethisterone

2

Niestety cena tych tabletek jest wysoka (ok. 170 zł), jednak u zdrowych (regularnie miesiączkujących kobiet) są skuteczne. Aby opóźnić okres, należy je stosować na 3 dni przed spodziewaną miesiączką i skończyć stosowanie na 3 dni przed planowanym jej końcem. Po 3 dniach od odstawienia wystąpi krwawienie. Wszelkie informacje zawarte są w ulotce, warto również skontaktować się z lekarzem.

3. Wysiłek fizyczny

3

U niektórych kobiet bardzo intensywny wysiłek fizyczny może opóźnić wystąpienie krwawienia o 2-3 dni. Jest to jednak ryzykowna metoda, ponieważ może odnieść również skutek odwrotny i przyspieszyć nadejście okresu.

4. Zioła

00

Nie są to metody o 100% skuteczności i z pewnością nie zadziałają na każdą kobietę, ale niektóre panie uważają, że picie 3 razy dziennie naparów z natki pietruszki lub imbiru może opóźnić okres. Niektóre utrzymują, że duże ilości Rutinoscorbinu i wapnia także są u nich skuteczne.

Pamiętajcie, że w te dni (bez względu na to, czy są opóźnione czy nie) – kobieta również może zajść w ciążę, więc – o ile nie chcecie dzidziusia – nie zapomnijcie o zabezpieczeniu!

0

Zobacz też 9 okresowych problemów, z którymi walczy każda kobieta, ale żadna nie mówi o nich głośno…

Zdjęcia: WikiHow.com