Urodziła na progu szpitala – niesamowite zdjęcia!

ŻYCIE POLECANE
myrmek
poród 3
18

Takie porody zdarzają sie niezwykle rzadko. A możliwość uwiecznienia na zdjęciach całej akcji otrzymuje naprawdę niewielu fotografów. Zdjęcia, które za chwilę zobaczycie są więc naprawdę unikalnym, i co tu dużo mówić – przepięknym materiałem.

Całe zdarzenie miało miejsce niemal dwa lata temu. Przyszła matka (Amy Grace) spędzała wieczór w towarzystwie swojego męża oraz przyjaciółki (Emily Robinson) będącej zawodową fotografką. Traf chciał, że właśnie tego wieczora rozpoczęła się akcja porodowa. Gdy tylko u Amy pojawiły się pierwsze skurcze, cała trójka ruszyła do najbliższego szpitala.

poród 1

Jak się okazało już wkrótce – Amy nie dane było urodzić w szpitalu…

poród 2

Poród, w towarzystwie położnej Laurie Ross-Berke, odbył się na chodniku przed wejściem do szpitala.

poród 3

Całej akcji towarzyszyła fotografka, która uwieczniła cały poród na znakomitych zdjęciach.

poród 4

Córka Amy przyszła na świat w doprawdy niezwykłych okolicznościach.

poród 5

Rodzina Grace w komplecie, od lewej mąż Amy, mała Sienna Grace, siostra Sienny oraz szczęśliwa matka.

poród 8

Z idiotycznego wyzwania zrobił sztukę. Oto nowa odsłona Condom Challenge!

KULTURA
callista006
21445
504

Condom Challenge, czyli głupota sięga zenitu – pamiętacie to idiotyczne wyzwanie? Profesjonalny fotograf Andreas Varro wykazał się dużą kreatywnością oraz poczuciem humoru i potraktował je jako inspirację do stworzenia nietypowego dzieła sztuki. Podobają się wam jego fotografie?

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

10

#11

11

Zobacz też niesamowitą rzeźbę upadłego anioła, która przyprawi cię o dreszcze.

Źródło: BoredPanda.com

Kiedy porwano jej dziecko, była zrozpaczona. Wtedy jednak ktoś zauważył coś na zdjęciu…

ŻYCIE
callista006
0101
469

Gdy Melissa McMahon i Simon Boisclais przywitali na świecie swoją córeczkę Victorię, byli wniebowzięci. Nie mieli pojęcia, że już wkrótce przeżyją koszmar.

1

Pewnego dnia, niedługo po szczęśliwych narodzinach, pielęgniarka, a raczej… kobieta w stroju pielęgniarki… odebrała dziecko z rąk świeżo upieczonej mamy mówiąc, że zabiera je na badania. 13 minut później była już poszukiwana.

2

Niestety porywaczka zapadła się pod ziemię. Zrozpaczona Melissa zamieściła zdjęcie córeczki oraz podejrzanej „pielęgniarki” na Facebooku apelując o pomoc. Wtedy do akcji wkroczyła Melizanne Begeron, zupełnie przypadkowa osoba, która była tak poruszona postem, że – wraz z kilkoma koleżankami – postanowiła wybrać się na „przejażdżkę” samochodem i porozglądać się po okolicy.

3

W pewnym momencie jedna z jej koleżanek jeszcze raz uważnie przyjrzała się zdjęciu porywaczki i ku swojemu zdumieniu stwierdziła, że widnieje na nim… jej sąsiadka!

4

Przyjaciółki natychmiast zadzwoniły na policję i podały jej adres kobiety. Młoda dziewczyna nie pomyliła się identyfikując porywaczkę. Funkcjonariusze znaleźli w jej domu małą, na szczęście całą i zdrową Victorię. Niemowlę szybko trafiło w ramiona szczęśliwych rodziców.

5

Ten niesamowity zbieg okoliczności to niemal cud!

Zobacz też : Porwano ją w dzieciństwie i przez 18 lat żyła w niewoli. Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda…

Źródło: Likes.com