W szkole wołali za nią: „grubaska”, „wieloryb”, „potwór”! Teraz jest modelką i zarabia miliony

Rozrywka
bsnrk
p
502

Z rozmiarem 16 i piersiami 32JJ Sophia Adams plasuje się daleko na prawo od modelek, które na co dzień zaludniają wybiegi. Nie przeszkodziło to jej w wieku 21 lat podpisać swój pierwszy kontrakt z agencją modellingu.

Dyplomowana policjantka znała swoje szanse, gdy zdecydowała się na wzięcie udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę bieliźniarską.

model4

„Grubaska”, „wieloryb”, „potwór” – to niektóre z docinków, jakie słyszała codziennie w szkole średniej.

model3

Nie przeszkodziło to jej jednak w pokonaniu ponad tysiąca rywalek i wygraniu prestiżowej nagrody. Teraz biją się o nią agencje modellingu.

model2

Pół-Greczynka, pół-Iranka mówi: „Teraz to ja wygrałam. Mam nadzieję, że wszyscy ci, którzy prześladowali mnie w liceum, zobaczą moje zdjęcia w magazynach”.

model5

Źródło: The Sun

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
428

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
288

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!