W szkole wołali za nią: „grubaska”, „wieloryb”, „potwór”! Teraz jest modelką i zarabia miliony

Rozrywka
bsnrk
40

Z rozmiarem 16 i piersiami 32JJ Sophia Adams plasuje się daleko na prawo od modelek, które na co dzień zaludniają wybiegi. Nie przeszkodziło to jej w wieku 21 lat podpisać swój pierwszy kontrakt z agencją modellingu.

Dyplomowana policjantka znała swoje szanse, gdy zdecydowała się na wzięcie udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę bieliźniarską.

model4

„Grubaska”, „wieloryb”, „potwór” – to niektóre z docinków, jakie słyszała codziennie w szkole średniej.

model3

Nie przeszkodziło to jej jednak w pokonaniu ponad tysiąca rywalek i wygraniu prestiżowej nagrody. Teraz biją się o nią agencje modellingu.

model2

Pół-Greczynka, pół-Iranka mówi: „Teraz to ja wygrałam. Mam nadzieję, że wszyscy ci, którzy prześladowali mnie w liceum, zobaczą moje zdjęcia w magazynach”.

model5

Źródło: The Sun

Zobacz co to oznacza, kiedy masz takie białe plamki na paznokciach

ŻYCIE
callista006
25

Na temat tych plamek krąży tyle mitów, że nie wiadomo w co wierzyć. Najczęściej słyszymy, że to brak wapnia czy witamin. Jak jest naprawdę? Czy trzeba się tym przejmować?

Przypadłość ta nazywana jest leukonychią.Przytrafia się bardzo często, ale wiadomo o niej niewiele. Niektórzy mają ją całe życie, u innych pojawia się okresowo.

1

Czasami taka zmiana koloru paznokcia jest po prostu efektem urazów mechanicznych. Może być wynikiem uderzenia, obgryzania paznokci, stukania nimi o coś twardego.

2

Czasami białe plamki mogą być reakcją na stosowany kosmetyk – lakier, krem czy odżywkę do paznokci.

3

Niestety bywa i tak, że leukonychia wskazuje na dolegliwości zdrowotne, takie jak grzybica i łuszczyca, niedokrwistość, rumień, choroby nerek, niewydolność serca, marskość wątroby czy ziarnica złośliwa. Jeśli więc białe plamki idą w parze z innymi niepokojącymi symptomami, poza tym masz pewność, że paznokcie nie zostały uszkodzone w sposób mechaniczny, warto skonsultować się z lekarzem.

5

Najczęściej słyszy się, że białe plamki na paznokciach są wynikiem niedoboru wapnia. Rzeczywiście badania wykazały, że czasami organizm w ten sposób woła o brakujące mu składniki, jednak najczęściej nie chodzi o wapń, a o cynk, potas, żelazo, magnez lub białka.

4

Kropki na paznokciach bywają też efektem zatrucia ołowiem lub arsenem.

6

Jak już pewnie zdążyliście wywnioskować, na ogół nie trzeba się przejmować tego typu przebarwieniami. Tylko w rzadkich przypadkach są one powodem do niepokoju, jednak zawsze warto zachować czujność.

Zobacz też: Szok! Jej naturalne paznokcie urosły tak w tydzień! Zobacz jak tego dokonała…

11 gifów przedstawiających tyłki, przez które zaniemówisz z wrażenia

Rozrywka
callista006
685

Nie wstydźmy się, to ludzka rzecz. No bo kto nie lubi popatrzeć sobie czasem na tyłki? Te jednak mogą budzić pewne kontrowersje…

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

 

9

#10

10

Zobacz też 13 gifów, na które raz rzucisz okiem i nie zapomnisz ich do końca życia…