9 różnic między kitem ze świata mediów, filmu i reklamy a prawdziwym życiem

KULTURA
bsnrk
525

Współczesny świat, jak nigdy wcześniej, daje nam możliwość obcowania na co dzień z obrazem zbliżonym do doskonałości. W filmach, reklamie, mediach. Po prostu wszędzie. To, co się nie zmieniło w porównaniu z dawnymi czasami, to że głównym celem produkcji tych obrazów jest zachęcenie nas do kupienia absurdalnie drogich rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy. To, co się zmieniło, to że na co dzień widzimy pięknych ludzi na otaczających nas zewsząd zdjęciach i porównujemy się do nich. Zapominamy, że na taki obraz pracuje sztab specjalistów, także od poprawiania ludzkiego wyglądu w Photoshopie. W przyrodzie tego nie ma. Oto, jak różni się prawdziwe życie, od tego z reklamy, na 9 obrazkach:

1.

1

2.

2

3.

3

4.

5

5.

6

6.

8

7.

9

8.

10

9.

111

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
535

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
377

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: