9 różnic między kitem ze świata mediów, filmu i reklamy a prawdziwym życiem

KULTURA
bsnrk
6
700

Współczesny świat, jak nigdy wcześniej, daje nam możliwość obcowania na co dzień z obrazem zbliżonym do doskonałości. W filmach, reklamie, mediach. Po prostu wszędzie. To, co się nie zmieniło w porównaniu z dawnymi czasami, to że głównym celem produkcji tych obrazów jest zachęcenie nas do kupienia absurdalnie drogich rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy. To, co się zmieniło, to że na co dzień widzimy pięknych ludzi na otaczających nas zewsząd zdjęciach i porównujemy się do nich. Zapominamy, że na taki obraz pracuje sztab specjalistów, także od poprawiania ludzkiego wyglądu w Photoshopie. W przyrodzie tego nie ma. Oto, jak różni się prawdziwe życie, od tego z reklamy, na 9 obrazkach:

1.

1

2.

2

3.

3

4.

5

5.

6

6.

8

7.

9

8.

10

9.

111

Zerwał z nią ukochany, a ona postanowiła pokazać mu jaki skarb stracił. Zrobiła TO

ŻYCIE
myrmek
Zrzut ekranu 2015-06-07 o 16.52.53
212

Były narzeczony z pewnością pluje sobie teraz w brodę, że odszedł do innej.

tracy-kiss-12375597

Rozstania nigdy nie są łatwe. Nawet jeżeli spotykasz się z facetem zaledwie kilka miesięcy i on nagle z tobą zrywa, i tak mocno to przeżywasz. Bohaterka dzisiejszego artykułu była jednak w dużo trudniejszej sytuacji. Ona i jej chłopak spotykali się od pięciu lat, byli zaręczeni, planowali ślub. Ich wspólna przyszłość stanęła pod znakiem zapytania, kiedy mężczyzna wdał się w romans. Wkrótce odszedł do kochanki.

Początkowo Tracy Kiss była załamana. Została samotną matką z dwójką dzieci. Przez pewien czas bała się, że będzie sama już zawsze. Zamiast zajadać smutki i użalać się nad sobą, 27-latka postanowiła jednak udowodnić swojemu eks, że tak naprawdę to on stracił na tym rozstaniu, a nie ona.

Porzucona kobieta zapisała się na fitness, by wyrzeźbić ciało tak jak idolka z Instagrama – Jen Selter.

To jednak nie wszystko. Tracy wydała również 30 tysięcy dolarów na zabiegi kosmetyczne i powiększenie piersi. Swoją metamorfozę uwieczniła na zdjęciach i… założyła profil na Instagramie. Co dzięki temu osiągnęła?

tracy-kiss-13430641

Metamorfoza była bolesna, ale kobiecie przyświecał tylko jeden cel: chciała poczuć się atrakcyjnie i dopiec swojemu eks.

tracy-kiss-82794251

Tracy i jej były narzeczony.

tracy-kiss-21134508

Tak Tracy wygląda obecnie. Seksowne zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie, cieszą się ogromną popularnością. Inne kobiety mocno jej kibicują, a mężczyźni wprost piszą, że jej były facet jest idiotą, skoro odszedł do innej.

tracy-kiss-19632364

Na Twoim miejscu zrobiłabym to samo! Pokazałaś draniowi, co stracił! – piszą do Tracy Kiss inne dziewczyny.

tracy-kiss-15084167 (1)

Tracy podkreśla, że wreszcie czuje się piękna. Chce być wzorem do naśladowania dla innych samotnych matek. Apeluje, by nie siedziały w rozwleczonych swetrach w domu, tylko zaczęły pracować nad swoją figurą.

tracy-kiss-13736157

Kiedyś Tracy ćwiczyła dlatego, by pokazać swojemu eks, co stracił. Teraz trenuje dla samej siebie. By zawsze czuć się dobrze we własnej skórze.

tracy-kiss-11753780

– Być może gdyby nie zerwanie, nie zaczęłabym o siebie tak dbać – przyznaje Tracy.

tracy-kiss-10272765

Jaką radę Tracy Kiss ma dla tych dziewczyn, które spotkała w życiu jakaś przykrość?

Bądźcie seksowne!

5 głupich rzeczy, które faceci robią dziewczynom w łóżku, bo nie mają pojęcia, że kobiety tego nie znoszą

Rozrywka
callista006
00
46

Panowie, potraktujcie to jako przysługę i zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że dziewczyny (a przynajmniej zdecydowana ich większość) nie znoszą, kiedy…

1. Wykręcacie im sutki

Naprawdę myślicie, że to przyjemne? To może wypróbujcie na sobie?

1

2. Pomijacie grę wstępną

Gra wstępna to nie jest coś, co obowiązuje tylko za pierwszym razem…

2

3. Narzekacie, że musicie używać prezerwatywy

Serio? Jeśli to robisz, to widocznie nie jesteś jeszcze na tyle dojrzały, żeby uprawiać seks.

3

4. Z góry zakładacie, że nie chcą uprawiać seksu, kiedy mają okres

Niektóre nie chcą, a inne wręcz przeciwnie. Są kobiety, które podczas miesiączki mają większe libido niż zwykle, a krew wcale im nie przeszkadza. Wystarczy po prostu zapytać, jakie maja preferencje w tym temacie.

4

5. Inicjujecie „nowości” nie pytając je wcześniej o zdanie

Chcesz dodać pikanterii? Ustalcie to wcześniej. Zanim zaczniesz dawać dziewczynie mocne klapsy, albo ciągnąć ją za włosy, upewnij się, że ją też to kręci. W przeciwnym razie możesz zostać przez nią oskarżony o napastowanie i… będzie miała rację.

5

Zobacz też 8 kamieni milowych w życiu seksualnym każdej pary…