9 różnic między kitem ze świata mediów, filmu i reklamy a prawdziwym życiem

KULTURA
bsnrk
6
659

Współczesny świat, jak nigdy wcześniej, daje nam możliwość obcowania na co dzień z obrazem zbliżonym do doskonałości. W filmach, reklamie, mediach. Po prostu wszędzie. To, co się nie zmieniło w porównaniu z dawnymi czasami, to że głównym celem produkcji tych obrazów jest zachęcenie nas do kupienia absurdalnie drogich rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy. To, co się zmieniło, to że na co dzień widzimy pięknych ludzi na otaczających nas zewsząd zdjęciach i porównujemy się do nich. Zapominamy, że na taki obraz pracuje sztab specjalistów, także od poprawiania ludzkiego wyglądu w Photoshopie. W przyrodzie tego nie ma. Oto, jak różni się prawdziwe życie, od tego z reklamy, na 9 obrazkach:

1.

1

2.

2

3.

3

4.

5

5.

6

6.

8

7.

9

8.

10

9.

111

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
67

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
293

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!