Zobacz przystojnego tatusia, który kąpie małą córeczkę!

ŻYCIE
roundhere
550

Ten filmik wzbudził ogromne zainteresowanie w sieci. W ciągu kilku dni obejrzano go ponad 2,5 mln razy. Choć video przedstawia piękną miłość ojca do nowo narodzonej córeczki, internautki bardziej skupiły się na wyglądzie samego tatusia. Zobaczcie sami:

Ostrzegamy! Od tych obrazków odechce się wam oglądać te zboczone kreskówki

KULTURA
bsnrk
386

1. No bo co ten żółw ninja właściwie robi?

z1

2. Albo kto zamieścił tutaj taki ukryty przekaz?

z2

3. Albo tutaj?

z3

4. Czemu do cholery gwiazdy na „Królu lwie” układają się w słowo „sex”?

z4

5. Nie wierzycie? Zobaczcie sobie:

6. W ogóle w „Królu lwie” to praktycznie same podteksty

z5

7. Myszka Miki wcale nie lepsza

z8

8. Czy to naprawdę pokazują dzieciom?!

9. Albo to

10. Nie mówiąc o tym

11. O tym

ty6

12. O tym

ty7

13. I o tym

 

ty9

14. A najgorsze jeszcze dopiero przed wami

15. Wyłączcie te zboczone bajki zanim nie jest za późno 😉

Gdy ta kobieta dowiedziała się o swojej chorobie, jej narzeczony zrobił coś CUDOWNEGO!

ŻYCIE
roundhere
113

Wiele osób narzeka, że znalezienie prawdziwej miłości w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Modne są krótkie związki, które kończą się kiedy mija okres wzajemnego zauroczenia i zaczynają pojawiać się pierwsze kłopoty. Kiedy już jednak dwóm połówkom uda się odnaleźć, mogłoby się wydawać, że nikt, ani nic nie może zniszczyć ich szczęścia. Niestety życie bywa okrutne i przewrotne.

243DABC700000578-0-image-a-20_1419340549084

Liza Heaton prowadziła normalny tryb życia do momentu, kiedy w 2011 roku dowiedziała się, że ma rzadki i ciężki do wyleczenia nowotwór złośliwy. Jak się okazało młoda kobieta musiała zmierzyć się z mięsakiem maziówkowym, który atakuje ludzkie stawy. Liza stawiła czoło groźnej chorobie i wydawało się, że ją pokonała. Zaczęła normalnie żyć, planować swoją przyszłość, a wraz z nią ślub i wesele z ukochanym narzeczonym, Wayatt’em.

Wszystkie plany i marzenia zostały jednak ponownie zmiażdżone w ubiegłoroczne Święto Dziękczynienia. Liza z bólami brzucha trafiła do szpitala w Shreveport. Badania, które zlecili lekarze wykazały, że organizm 25-latki ponownie zaatakował rak. Ponadto medycyna w tym przypadku jest praktycznie bezsilna i kobiecie został maksymalnie miesiąc życia.

243DC58A00000578-0-image-a-19_1419340493050

 

Liza była przekonana, że diagnoza, którą usłyszała raz na zawsze przekreśli jej plany związane z poślubieniem ukochanego. Wayatt był innego zdania, w ciągu dwóch dni zorganizował ceremonię ślubną, zapraszając 100 krewnych i przyjaciół z terenu całych Stanów Zjednoczonych. Niezwykły ślub Lizy i Wayatt’a odbył się 13 grudnia. Tego dnia zakochani obiecali sobie walczyć wspólnie z chorobą do końca. Kobieta na własnym weselu poinformowała, że podda się badaniom klinicznym w Uniwersytecie Johna Hopkinsa, które stanowią próby znalezienia leku na jej schorzenie. Jednocześnie siostra Lizy założyła specjalną stronę Liza na GoFundMe, za sprawą której można wesprzeć leczenie chorej 25-latki.