Zrobiła sobie ponad 20 operacji, żeby wyglądać „idealnie”. Myślicie, że się udało? To zobaczcie, jak wyglądała wcześniej

ŻYCIE
callista006
00
685

W wieku 26 lat wenezuelska modelka Aleira Avendani miała na swoim koncie już ponad 20 operacji plastycznych. Kobieta była zdeterminowana, aby uzyskać „idealny” wygląd…

1

Miała między innymi 2 korekty nosa, 4 operacje piersi, zabieg wszczepienia bajpasa, wstawiane implanty pośladków…  Zaczęła w wieku 19 lat.

1

Jej przemiana to nie tylko operacje. Swoją 50-centymetrową talię zawdzięcza wytrwałemu noszeniu ciasnych gorsetów przez całe lata.

3

Wszystkie przemiany Aleirii są na bieżąco dokumentowane na jej kontach na Instagramie. Tak, kobieta ma ich kilka. Łącznie śledzi ją pół miliona internautów, którzy codziennie mogą liczyć na nową dawkę zdjęć.

4

„Media społecznościowe to najlepszy sposób dla modelki, aby się wybić, a ja uwielbiam wrzucać zdjęcia swojego niesamowitego ciała do sieci. Chcę, aby obserwowało mnie jak najwięcej ludzi. Świat powinien mnie zobaczyć, powinien zobaczyć moje cudowne kształty” – skromnie stwierdza Aleira.

5

Modelka przeszła też sporo mniej standardowych zabiegów. Miała podciągane czoło, aby podnieść brwi, wydłużaną szyję czy wyrywane wszystkie zęby, aby zastąpić je nowymi, doskonałymi protezami.

6

Jak sama twierdzi, jest z siebie bardzo dumna. Osiąga swoje cele. Ma coraz więcej fanów na Instagramie, pojawiła się w meksykańskim Playboy’u, podróżuje po świecie i prezentuje ludziom swoje ciało. Wszystko osiągnęła sama. Sukces okupiła mnóstwem pieniędzy, bólem i czasem na dochodzenie do siebie po operacjach.

7

Jednak nawet po tak wielu zabiegach, Aleira nie ma zamiaru spocząć na laurach. Zamierza dalej upiększać swoje ciało i dążyć do perfekcji. „Nie boję się chodzenia pod nóż” – przekonuje. – „Poddam się każdej operacji, jaka przyjdzie mi tylko do głowy, aby być jeszcze bardziej zadowoloną ze swojego ciała”.

Tak Aleira wyglądała przed operacjami. Poznalibyście ją?

222

Zobacz też: Ta para wydała ponad milion złotych, by wyglądać jak Barbie i Ken…

 

Młoda kobieta błagała lekarzy – wyjmijcie TO ze mnie! Nie uwierzysz, co jej odpowiedzieli…

ŻYCIE
myrmek
media_141361500435805900
670

59-letnia Doris Lewis do zeszłego roku prowadziła normalne życie. Któregoś dnia spostrzegła, że jej brzuch znacznie urósł. Mijały kolejne dni i tygodnie, a brzuch rósł coraz bardziej. Po kilku miesiącach Doris wyglądała tak, jakby była w 8. miesiącu ciąży.

Gdy zgłosiła się do szpitala, lekarze powiedzieli jej, że ma w brzuchu ogromnego guza, który przeniósł się na jajniki.

– BŁAGAM! WYJMIJCIE TO ZE MNIE! – krzyczała zdesperowana kobieta.

Jednak jedyne co usłyszała, to:

– Przykro nam. Nie ma pani ubezpieczenia

Na szczęście jeden z lekarzy zgodził się przeprowadzić operację na własną rękę.

tumor17n-2-web

To, co zrobił ten chłopiec na basenie, jest zbyt obłędne, żeby wyjaśnić to słowami

FILMY
bsnrk
chlopiec
200

Gdy na publicznym basenie rozległy się dźwięki przeboju „El Baile de la Mascara”, nikt nie oczekiwał występu, który odmieni jego życie.

Tańczący chłopiec podbił serca wszystkich osób przebywających na kąpielisku. Nie mógł się jednak spodziewać, że podbije także serca użytkowników YouTube’a. Od udostępnienia filmu obejrzano go już ponad 6 milionów razy.

Zobacz wideo:

Źródło: YouTube