10 cudownych pierwszych dam, które przyćmiły nawet swoich mężów


  1. Pełna życia i naturalna żona Baracka Obamy wzbudza szacunek całego świata. W otyłej Ameryce Michelle uruchomiła program "Let's Move!", a także założyła ogród w Białym Domu, dając przykład zdrowego odżywiania się. Jej styl również zachwyca!

  2. Rodzina Trumpów budzi wiele kontrowersji, ale jedno jest pewne: od Melanii ciężko jest odwrócić wzrok. Swoją karierę zaczęła jako 16-latka, występując na pokazach w Mediolanie i w Paryżu. W 1999 roku modelka spotkała się z Donaldem Trumpem, który się w niej zakochał. Z początku milioner został odrzucony, ale walczył o nią tak gorliwie, że w końcu uległa.

  3. Pierwsza dama Chin jest sławną chińską piosenkarką. Kiedy poznała swojego przyszłego męża w 1986 roku, prawie nikt o nim nie słyszał, ale ona już była znana i uwielbiana. Słynie z inteligencji i silnego charakteru, ma znaczny wpływ na losy swojego kraju. Co więcej, jest również majorem generalnym. Wśród Chińczyków Peng nazywana jest "Piwoniową Wróżką", ponieważ piwonia, jako kwiat szczególnie w Chinach ceniony, jest związany z symboliką cesarską i uosabia piękno oraz zmysłowość.

  4. Jej wysokość Sheikha Mozah bint Nasser Al Missned, żona byłego emira Kataru, jest uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet Wschodu. Pomimo tradycji, Mozah pojawia się publicznie z odsłoniętą twarzą, ma tytuł doktora, Honorowym Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego i Specjalnym Wysłannikiem UNESCO. Nazywa się ją "szarym kardynałem" Kataru. Do jej osiągnięć należy modernizacja Kataru i nawiązanie kontaktów z Zachodem.

  5. Tryskająca energię i humorem kameruńska pierwsza dama jest zaangażowana w działalność charytatywną, a pierwsze Afrykańskie Międzynarodowe Centrum Badawcze ds. Zapobiegania HIV/AIDS nosi jej imię. W obrębie tego kraju pierwsza dama jest o wiele bardziej znana i lubiana niż jego prezydent Paul Biya.

  6. Piękna i osiągająca sukcesy hollywoodzka aktorka porzuciła karierę filmową, aby zostać księżniczką. Wyszła za księcia Monako, Rainiera III. Podczas swoich pierwszych świąt Bożego Narodzenia jako księżniczki, Grace zaprosiła dzieci z całego księstwa na przyjęcie gwiazdkowe. W 1982 księżniczka zginęła w wypadku.

  7. Żona króla Filipa VI jest piękną i inteligentną kobietą, ikoną mody i matką dwóch uroczych córek. Poza granicami Hiszpanii królowa jest bardziej rozpoznawana niż jej mąż, szczególnie wśród kobiet, ponieważ często czytają o niej w magazynach poświęconych modzie. Letizia była doskonałą dziennikarką, a kiedy zrezygnowała z kariery, aby zostać księżniczką, zdobyła wiele nagród w zakresie działalności charytatywnej, a także promowania kultury i edukacji.

  8. "Chciałabym pokazać światu, że Ameryka nie jest krajem złego smaku" - powiedziała kiedyś żona amerykańskiego prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Osiągnęła swój cel: stała się ikoną stylu i do dzisiaj inspiruje projektantów. Urzekała też ludzi łagodnością, humorem i oddaniem swojemu mężowi.

  9. Ta piękna i elegancka kobieta jest żoną króla Jordanii i matką czwórki dzieci. Jej historia przypomina opowieść o Kopciuszku. Była zwykłą dziewczyną pracującą w Citybanku w Ammanie, tam też spotkała swojego przyszłego męża. Jak twierdzi, jest prawdziwą arabską kobietą i większość czasu poświęca rodzinie. Jednocześnie kieruje funduszem na rzecz walki o prawa kobiet, przeciwstawia się niegodziwości wobec dzieci, wspiera programy szczepień i darowiznę narządów, a wyposażenia wszystkich szkół w Jordanii w komputery to jej zasługa. Rania aktywnie angażuje się w politykę międzynarodową, jest także patronką sztuki.

  10. Osiągająca sukcesy modelka i piosenkarka, a także poetka, piękna i inteligentna. Świat znał ją jeszcze zanim usłyszał o Nicolasie Sarkozy'm. Pomimo dość skandalicznej przeszłości Carla szybko stała się ulubieńcem francuskich kobiet.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
4
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
2
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
4
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
12
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek