6 zaskakujących porad, dzięki którym wasz seks będzie o niebo lepszy, niż jest teraz

Wystarczy 6 trików, aby wyżyny rozkoszy przenieść… jeszcze wyżej.


 1. 1 Dodajcie trochę smaku


  Seks to uczta dla zmysłów. Widok i zapach nagich, spoconych ciał, dotyk, dźwięk przyspieszonego oddechu… dlaczego nie dodać do tego smaku? Czekolada, truskawki, popcorn, chilli, bita śmietana… Co tylko lubicie.
 2. 2 Ani słowa


  Czy zdarzyło wam się kiedyś uprawiać seks nie wypowiadając przy tym ani słowa? Porozumiewając się tylko językiem ciał? Spróbujcie. Usta zajmijcie czymś innym…
 3. 3 Zróbcie to na kanapie


  Łóżko powinno kojarzyć się z odpoczynkiem, a to co robicie to przecież bardzo wyczerpująca aktywność fizyczna;) Na jakiś czas przenieście się na kanapę. Nowy kształt pozwoli wam urozmaicić seks wykorzystując nowe pozycje.
 4. 4 Zróbcie to w ubraniu


  Nic tak nie podkręca atmosfery jak aura tajemniczości. A ta znika wraz z ubraniem. Pozostawcie sobie od czasu do czasu nieco pola do wyobraźni.To też ciekawe urozmaicenie!
 5. 5 Nie dotykajcie się


  Pewnie myślicie sobie: „zaraz, czy seks nie polega na dotykaniu się nawzajem?” Wcale nie. Seks polega na PRZYJEMNOŚCI. Zastanówcie się, czy to naprawdę daje wam prawdziwą przyjemność. Dotykanie swoich spoconych ciał. I te wszystkie inne wydzieliny… Poza tym wcale nie jesteście pewni, czy robicie to dobrze. A może partnerowi tak naprawdę wcale się nie podoba, ale nie chce o tym powiedzieć? To takie stresujące. I wyczerpujące. I jeszcze ta obsesja – czy gumka na pewno nie pękła? A co jeżeli pękła? Będziecie chodzić poddenerwowani dopóki nie pojawi się okres. Czy to jest przyjemność? Nie.
 6. 6 Włączcie ulubiony serial


  Teraz siedzicie na kanapie, ubrani, w ciszy, przegryzacie przekąski, nie dotykacie się, ale oglądacie ulubiony serial. Czy tak nie jest lepiej. To jest PRAWDZIWA przyjemność!

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek