8 małych gestów, które nic nie kosztują, a podbijają serce każdej kobiety

Wcale nie musisz być przystojny i bogaty. Kobiety uwielbiają małe gesty, problem, że panom rzadko przychodzą one do głowy...


 1. 1 Niepodziewany uścisk od tyłu


  Taki rodzaj przytulania świadczy o tym, że pragniesz być blisko niej tak mocno, że nawet nie chcesz czekać, aż się odwróci. Dobra rada: upewnij się, że to na pewno ta dziewczyna. Od przypadkowej mógłbyś dostać równie spontanicznego liścia.
 2. 2 Precyzyjne komplementy


  Nie mów jej tylko ogólnikowego „jesteś piękna”. Jeśli określisz precyzyjnie co ci się podoba, tzn. powiesz jej, że ta sukienka podkreśla cudowny kolor jej oczu, lubisz sposób w jaki jej włosy opadają na twarz, uważasz, że ma urocze piegi, itd., będzie miała pewność, że to nie oklepany bajer, ale że naprawdę zwracasz na nią uwagę. Komplementuj ją często, ale nie przesadź.
 3. 3 Idź zawsze pomiędzy nią a ulicą


  Rycerskość nigdy nie wyjdzie z mody. Niech wie, że troszczysz się o nią. Wydaje ci się, że nie zwróci uwagi na taki drobiazg? Dla kobiet poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne i widzą, kiedy facet stara się je zapewnić. Przechodząc przez jezdnię, złap ją za rękę. Nawet jeśli masz do czynienia z typem niezależnej, samodzielnej dziewczyny i tak uzna, że jesteś słodki.
 4. 4 Do prezentów i upominków dołączaj notkę


  Nie ważne czy to prezent z okazji urodzin, świąt, zdanego egzaminu czy upominek bez okazji. Zawsze dołącz do niego kilka słów. Nie musi to być nic wymyślnego, ale postaraj się o coś więcej niż „Dla X od Y”. Prawda jest taka, że z tych paru zdań od ciebie dziewczyna prawdopodobnie ucieszy się nawet bardziej niż z prezentu.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek