8 sławnych mężczyzn, którzy mają zupełnie inną definicję kobiecego piękna niż reszta Hollywood

Ci mężczyźni mogliby mieć każdą kobietę. Wybrali te jedyne i najpiękniejsze dla siebie... Która para podoba wam się najbardziej?


  1. Uważany za najprzystojniejszego Bonda aktor zakochał się po uszy w dziennikarce Keely. Ich związek trwa już 16 lat, mają dwójkę dzieci i żyją w pięknym domu nad oceanem, nie przejmując się przykrymi komentarzami na temat wagi Keely. "Jest jedna na milion" - powiedział o niej Pierce. "Mam ogromne szczęście, że ją odnalazłem".

  2. Matt poznał Lucianę, kiedy kręcił zdjęcia do filmu w Miami. Pracowała w lokalnym barze. W 2007 roku wzięli ślub i do tej pory doczekali się trójki dzieci.

  3. Ten facet mógłby uwieść prawdopodobnie każdą dziewczynę na tej planecie, ale jego serce należy do Deborry-Lee już od prawie 20 lat. Jest od niego o 14 lat starsza, ale miłość nie patrzy przecież na wiek.

  4. Gwiazda serialu "Lost" jest mężem Yessicy od prawie 13 lat. Podobno jest cudownym mężem, który traktuje ukochaną jak księżniczkę i spędza mnóstwo czasu z ich dwójką dzieci.

  5. Znany fankom głównie z "Seksu w wielkim mieście" Chris Noth pokochał Tarę, kiedy już od niemal 10 lat pracowała jako kelnerka w należącym do niego klubie. Teraz są szczęśliwym małżeństwem.

  6. Wieloletnia miłość Mishy do Victorii doprowadziła ich do ołtarza w 2002 roku. Mają 2 dzieci i są bardzo szczęśliwi.

  7. Aaron i Sam są małżeństwem od 5 lat i bardzo się kochają, mimo że Sam jest o 23 lata starsza od męża.

  8. Ethan był kiedyś mężem jednej z najpiękniejszych kobiet w Hollywood - Umy Thurman. Ich związek rozpadł się, kiedy aktorka odkryła jego romans z nianią ich dziecka, Ryan. W 2008 roku Ethan poślubił swoją prawdziwą miłość i od tamtej pory są nierozłączni.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
6
Lol
Że co? Że co?
16
Że co?
WTF WTF
17
WTF
Cholera Cholera
5
Cholera
Japier Japier
11
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
45
Słodko
Płacz Płacz
5
Płacz
nie lubię nie lubię
6
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
18
Uwielbiam
Straszne Straszne
4
Straszne
Thuglife Thuglife
8
Thuglife
Porażka Porażka
14
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek