Blogerka przez rok się nie goliła. Teraz pokazuje efekty, żeby promować naturalne piękno

Szczerze powiem, że mam mieszane uczucia...


Ta uroczo wyglądająca blogerka fitnessowa, Morgan Mikenas, poddała swoje ciało eksperymentowi. Przez rok nie goliła nóg i włosów pod pachami. Oto rezultaty:

W poście pod tytułem "Dlaczego się nie golę" Megan wyjaśnia, że gdy miała 11-12 lat, koleżanki śmiały się z jej owłosionych nóg w szkole. Płakała i poprosiła mamę, żeby nauczyła ją, jak się golić. Ale na początku zeszłego roku odłożyła maszynkę na półkę. Główny powód? Oszczędność czasu.

"Spędzałam tyle czasu pod prysznicem. I pewnego dnia doznałam oświecenia. Zadałam sobie pytanie, po co ja to w ogóle robię. Przestałam się golić i już po paru dniach zaczęły mi rosnąć włoski, które sprawiły, że moja skóra stała się taka miękka w dotyku. Nie mam zamiaru przekonywać całej ludzkości, żeby ludzie przestali się golić. Chcę tylko zauważyć, że każdy powinien robić to, z czym dobrze się czuje. Nie czujesz się dobrze z goleniem? Nie gol się".

"Gdy bardziej skupiasz się na tym, co dla ciebie jest w danej chwili prawdziwe, mniej przejmujesz się tym, co inni myślą i to prowadzi do spokoju umysłu" - przekonuje. Choć przyznaje, że na basenie wywołała prawdziwą sensację wśród dzieci z przedszkola, w którym pracuje.

Źródło: Instagram

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
14
Lol
Że co? Że co?
18
Że co?
WTF WTF
46
WTF
Cholera Cholera
5
Cholera
Japier Japier
15
Japier
Wkurw Wkurw
5
Wkurw
Słodko Słodko
6
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
6
Uwielbiam
Straszne Straszne
6
Straszne
Thuglife Thuglife
3
Thuglife
Porażka Porażka
30
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek