Jacy ludzie w Polsce najczęściej robią sobie tatuaże


Tatuaże ostatnimi czasy zrobiły się bardzo modne. Możemy dostrzec je już nie tylko na ciałach osób mających problemy z prawe, lecz również na ciałach zupełnie normalnych ludzi. Jednak jacy ludzie najczęściej zdobią swoje ciała różnymi wzorami? Wyniki badań przedstawione przez CBOS mogą nieco zadziwić.

Wydawać by się bowiem mogło, że tatuaże to domena studentów lub ludzi po studiach. Rzeczywistość jest jednak nieco inna. Zacznijmy może od początku. Tatuaż nosi około 8% Polaków. Zwykle są to mężczyźni (10%), kobiety nieco rzadziej decydują się na podobne zabiegi (6%). 

Polacy najczęściej tatuują się w wieku 25-34 lat (16%), kolejną grupę stanowią osoby w wieku 35-44 lata (12%) oraz 18-24 (9%). Pozostałe grupy wiekowe to zaledwie 2%. 

Osoby noszące tatuaże są na ogół słabo wykształcone. Najczęściej skończyły one zawodówkę lub są po szkole podstawowej (10%). Tylko 4% ankietowanych to osoby z wykształceniem wyższym. 

Jeśli zaś chodzi o Polaków, którzy nie mają tatuaży, to aż 50% z nich jest zdania, że tatuaże szpecą ciało. Jedynie 30% uważa, że jest to forma ozdoby. 

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek