Tych rzeczy nie rób w trakcie gry wstępnej. 10 porad, które ożywią wasz seks

Gra wstępna ma dla kobiety kluczowe znaczenie, więc bierz się do roboty, jeśli nie chcesz wylecieć z randkowego biznesu na dłużej. Piszemy, co robić, a czego w żadnym razie nie robić, zanim weźmiesz się do meritum sprawy.


1. Nie sprawiaj wrażenia, jakbyś robił jej przysługę

Dziewczyny wyczują, czy działasz tylko dlatego, że oczekujesz za to jakiegoś medalu, czy faktycznie sprawia ci to przyjemność. Dlatego przyłóż się, ale nie tak, jakby był to obowiązek służbowy.

2. Gra wstępna powinna trwać dłużej niż blok reklamowy

Generalnie pośpiech jest dobry tylko w przypadku robienia jajecznicy, a w przypadku gry wstępnej jest twoim największym wrogiem. Jeśli twoja idea gry wstępnej ogranicza się do polizania jej szyi przez paręnaście sekund, a potem przeskakujesz od razu do tarcia łechtaczki, to nie o to chodzi. Musisz wykazać się większą kreatywnością i zaliczyć więcej przystanków na drodze do celu.

3. Nie bądź milczkiem jak mnich

Nie od razu zostaje się mistrzem mówienia w trakcie seksu, więc jeśli nie wiesz co i jak, lepiej robić drobne kroki. Możesz zacząć po prostu od wydawania jakichkolwiek dźwięków, twój głos na pewno zadziała podniecająco.

4. Staraj się być komunikatywny

Kobiece ciała różnią się i nie jest łatwo za pierwszym razem bezbłędnie odnaleźć łechtaczkę. Jeśli nie masz pewności, zadawaj pytania i bądź otwarty na odpowiedzi. Jeśli nie znajdziesz właściwej drogi, to i tak wypadniesz z gry na dłużej. Tylko nie przesadź, seks to nie grupa dyskusyjna.

5. Nie ignoruj jej piersi tylko dlatego, że nie są waginą

Wiele części ciała nie są pochwą, ale omijanie ich w grze wstępnej kończy się tragedią. Im więcej przystanków zaliczysz, tym lepiej, ale to jej piersi są tym miejscem, którego w żadnym razie nie możesz ominąć.

6. Nie bądź agresywny

Przynajmniej nie na samym początku. Stopniuj napięcie, poczynając od łagodniejszych manewrów. Im będziesz bardziej wrażliwy, tym bardziej jej ciało zareaguje na subtelności twoich ruchów. Jeśli chodzi o grę wstępną, subtelność jest właśnie tym, o co w tym chodzi.

7. Jeśli nie ma nic przeciwko temu, rozbierz ją

Czasami łatwiej, żeby zrobiła to sama, ale jeśli możesz, bądź w tym pomocny.

8. Staraj się nie gapić na nią jak ginekolog

Dobrze, że obserwujesz jej reakcję na twoje ruchy, ale to nie badanie, tylko seks, a jeśli będziesz się obcesowo gapić, czar pryśnie.

9. Nie ignoruj tego, co z niej zdejmujesz

http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/07/3483785887_8a64cae4e9_b.jpg

Seksowna bielizna potrafi być bardzo droga, więc warto wziąć pod uwagę fakt, że dziewczyna nie wydaje fortuny na te rzeczy po to, żebyś je zmiął i rzucił w kąt.

10. Unikaj ciągłego powtarzania tych samych ruchów

Jeśli powiedziała ci, że coś się jej podoba, nie znaczy to, że powinieneś robić to cały czas. Rutyna jest twoim wrogiem, a urozmaicenie tym, o co chodzi. Na rytmiczne powtórzenia przyjdzie czas później.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
2
Że co?
WTF WTF
1
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
1
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
6
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
5
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek